Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez kb hány kcal? Lehet töle...

Ez kb hány kcal? Lehet töle fogyni

Figyelt kérdés

3db Pilos Natur joghurt

(Annyit tudok hogy ez 168kcal)

90g fagyasztott erdei gyümölcs

2 tojásból(minimális olajon) tojásrántotta

80g brokkoli


Ezt ettem ma!De sajnos nem tudtam sportolni csak egy órát gyalogolni:(

Ez az étel kb hány kcal?


2018. júl. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez brutális koplalás. Beírhatod a kalóriabázison, a rántotta max. 200 kcal, ha nem gigásziak, a brokkoli kb. semmi, a gyümölcs se sok... Néhányszáz kcal egész napra (tuti 500 alatt), ez durva.
2018. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Húú nagyon kevés a kalória abban is sok a cukor.. A 3 db joghurt az sok. Ajánlom hogy helyette egyél meg 2 szelet teljes kiörlésű vagy ami mégjobb gluténmentes kenyeret valamilyen felvágottal zöldséggel. az kb annyira jön (lehet kicsivel több) ki mint a 3 joghurt és sokkal laktatóbb + Ha van llehetőséged egyél húst leheőleg csirke- pulykamell sovány húsok. 80g brokkoli nagyon kevés. Zöldésgből ehetnél 300g-t is naponta kiegészítve 100 szénhidráttal.+ 250ghússal. Írd le a korod és a súlyod. lehet nem kellene ennyire drasztikusan diétázni
2018. júl. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen, ha nem akarsz lassú anyagcserèt sürgősen egyél meg még 1000kcalt!

Ez tényleg brutálisan kevés, pláne a sèta mellett, ez gyakorlatilag 0kcal!!

A normális olyan 2500...

2018. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Meg jo hogy lehet fogyni, ha igy folytatod csontsovany leszel, es beteg is melle. Az nem baj, ha egy egy nap igy eszel, mondjuk egy heten maximum egyszer, mert nem minden nap eszik ugyanugy, ugyanazt az ember. Egyel ugy, ahogy jol esik, ne eheztesd a szervezeted!! A lenyeg hogy ne egyel mindennap igy, foleg ha mozogsz is hozza. Ne tedd tonkre magad.

Nezz utana, interneten nagyon sok minden info fent van, youtubon, olvass konyveket errol nehogy a vegen a dietadbol valami eveszavar legyen :((

2018. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2: Nem sok a cukor. Beírtam a kalóriabázisra, ez bizony kőkemény ketogén diéta, én sokkal több cukrot eszem ketóban is, igaz, arányaiban nem.

22% szénhidrát (23 gramm), annyira azért nem durva (nem tudom, ebből mennyi az egyszerű cukor).

432 kcal jött ki nekem, 2 gramm zsírt számoltam a tojások alá.

Chronometerbe nem írtam be, de világos, hogy kb. minden esszenciális tápanyagból kevés van.

A 46% zsír is kevés ennyi kalóriában, a fehérje brutálisan kevés...

2018. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!