Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1600 kcal-val tudnek...

Napi 1600 kcal-val tudnek fogyni, vagy kevesebbet egyek?

Figyelt kérdés
165 cm, 62 kg, 26 éves nő, nem sportolok mindennap.
2017. okt. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól hangzik (hasonlóan csinálom s ha képes vagyok betartani, akkor jól fogyok a napi sétáim mellett), de ha lassú az anyagcsere és kevés a sport, lehet, hogy észrevehetetlenül lassú lesz a fogyásod. Próbáld ki. Főleg, ha eddig sokat ettél, épp elég durva lesz ez a váltás is, 1600 kcal elég kevés ételnek tűnt nekem évekig. Most már kicsit más szemmel nézem, de akkor is csak jó étrenden elég, akármilyenben nem...
2017. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, de úgy, hogy a térfogata ne változzon, tehát ne legyen üres a gyomrod, egyél gyakrabban alacsony kalóriatartalmú dolgokat (cékla, savanyúkáposzta).
2017. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Napi 1200 kalóriát javaslok.
2017. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó az 1600 kalória kezdésnek, én nem csökkentenék rajta. Ha időközben túlságosan lelassulna a fogyás, akkor inkább a mozgás mennyiségén emelnék. :)
2017. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet próbálkozni a térfogattal, de a testnek energia kell és sokunknál a jóllakásnak a világon semmi köze nincs a térfogathoz. Tizedannyi étellel jobban jóllakom, ha több kalória...

Természetesen a térfogat növelése is egy teljesen OK módszer, csak csodát nem szabad tőle várni. Ott van még a rostosabb étkezés, szénhidrátcsökkentés, az étel megfelelő elosztása és sok egyéb. Valami csak bejön. De nem mindenki képes 1600 kcal alá menni, akármilyen ügyesen is játszik a fentiekkel.

Ha képes rá, akkor tegye, hogyne, de ha nem, akkor inkább fogyjon lassabban vagy még inkább mozogjon többet.

1600 kcallal tempósabb fogyás nem tűnik olyan nehéznek, még nem sportosak és lassabb anyagcseréjűek is mozoghatnak annyit, ha tényleg akarják.

2017. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!