Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnám tartani a súlyom?

Hogyan tudnám tartani a súlyom?

Figyelt kérdés

Nem akarok bedilizni és belebetegedni a fogyiba, szóval ma csaptam asztalra, hogy 55kilómmal 172 centimmel és 20 évemmel ha jelenleg magamnak tetszem, akkor nem kell tovább folytatnom semmiképp.

Viszont lehet elpattant bent valami, mert tovább fogyni tényleg nem szeretnék, viszont visszahízni jobban nem, így még mindig jó diák módjára tizedesjegy pontossággal számolom a kalóriákat és inkább kevesebb, mint több elv alapján éldegélek.

Emellett heti rendszerességgel 2-3-4 alkalommal járok el futni egy órákat, néha tornázom is.

Aki hasonló kaliberekkel rendelkezik /no meg lány is/ az elmondaná nekem, hogy mennyi kalóriát visz be?

Kezdek megijedni, menstruációm pápát mondott az előző heti túledzések miatt, terhesség meg szerintem kizárt hacsak nem a második eljövetel van előkészülőben.

Légyszi ne hergeljetek be a ‘hülye vagy hogy ezt csinálod, anorexiás leszel ha már nem vagy az’ jellegű válaszokkal, tudatában vagyok a mulasztásaimnak.

Inkább iránymutatásnak örülnék!

Nagyon köszönöm előre is.



2018. júl. 31. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

terhesség meg szerintem kizárt hacsak nem a második eljövetel van előkészülőben. 😂😂


Ha pontosan számolod a kalóriát akkor tisztában vagy vele hogy mennyi szükséges a súlytartáshoz. Én a kalória bázist használom ott lehet vezetni tökéletesen. Kiszámol neked mindent.

2018. júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is súlytartásra számolom most már a kalóriákat, és szerencsére nekem amit a Kalóriabázis kiszámolt, jó is. Én először ülő életmódra állítottam be a keretet, mert irodában dolgozok, otthon csak a házi munka van, meg a szokásos bevásárlós, idemegyünk-odamegyünk lótifuti, és erre azt mondták, hogy ez csak simán ülő életmód, de az erre kiszámolt 1600 kcal-al túlfogytam, akkor emeltem "átlagos életmódra", 1800-ra a keretet, és ez a jó. Természtesen ha elmegyek kocogni, vagy biciklizni, úszni, azt külön hozzászámolom, és akkor többet eszek, mert nem szeretnék tovább fogyni én se.
2018. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkettőtöknek, akkor kalóriabázis alapján fogom én is tartani az életmódomat.

kicsit azon kattogtam utóbbi napokban, hogy beteges-e fogyó után is így ragaszkodni az oldalhoz, de aztán levontam a konklúziót, ha az nem beteges, hogy valaki órákat képes üzenőfalak frissítésével tölteni, vagy azon agyalni mit posztoljon legközelebb, akkor az én 15 perces időtöltésem a kalóriabázis oldalán se legyen az :D

2018. aug. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!