Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 156cm 69kg vagyok.10 hónapja...

156cm 69kg vagyok.10 hónapja szültem. Előtte 50kg voltam erre a súlyra szeretnék lefogyni vagy legalábbis erősen megközelíteni?

Figyelt kérdés

Soha életembe nem kellett fogyókúráznom úgyhogy lövésem sincs hogy álljak neki, mennyi fehérjét vigyek be, szénhidrátot, zsírt?Futni nem tudok.Nem lustaságból,hanem a térdembe baker ciszta van így ezt a mozgásformát nem ajánlják.Terhesség előtt ugróköteleztem ,de inkább csak állóképességjavítás céljából.Most az sem biztos, hogy javasolnák.

Mennyi kalóriát kellene ahhoz bevinnem, hogy valamennyit fogyjak?Nagyon rosszul érzem így magam a bőrömbe.Amúgy hason van a legtöbb zsír és onnan gondolom nem lehet máshogy lefele faragni csak ha ráedzek.Jól gondolom?

Ötletek?



2018. szept. 11. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Jól elengedted magad. Mozogj sokat és ne zabálj.
2018. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul gondolod. A hasról diétával tudod leadni a felesleget. Az edzés szép, tónusos izmokat csinál, de a zsír a kaja megválasztásával tűnik el. Regisztrálj a kaloriabazis.hu-ra. Én azt használom, illetve az update-el kombinálom. -15 kiló 4 hónap alatt az eredményem. És eszek édességet is, nem koplalok.
2018. szept. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 köszi:)

Ha nem írod észre se vettem volna.Nyilván én is látom eddig eljutottam, meg addig is hogy nagyon tennék ellene.

2018. szept. 11. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:

2


Tornázni szeretnék.Talán a saját testsúlyos edzést a gyerek mellett is lehet csinálni.Kitapasztalom apránként.

Felregisztráltam az oldalra is.Köszönöm szépen a tanácsod:)

2018. szept. 11. 16:42
 5/5 anonim válasza:
www.kaloriabazis.hu
2018. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!