Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Császár után vagyok két...

Császár után vagyok két héttel, és akarom tudni ki mennyi idő után nyerte vissza a szülés elötti alakját, vagy legalábbis közel azt az alakot mennyi idő mire visszahuzódik a hasam sokat hiztam sajnos, ki hogy volt ezzel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 22:51
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én 12 kg-ot híztam most harmadjára is, normál méretű hasam volt, 8 hónapos lesz holnap a kislányom, de a hasam még mindig elég lötyi. (Szerintem három terhesség után ez már sokkal jobb nem lesz.) Hiába fogytam sokat, a bőr tésztaszerű, lógós... :/ Mozgok is sokat, de hát a végtelenségig nem tud a bőr sem rugalmas lenni, és lazák a kötőszöveteim, ami miatt a szülés gyorsan és könnyen ment először (utána két császárom volt), viszont a fogyásnál ez hátrány. Fel a fejjel, én már 37 vagyok, az is biztos belejátszik, ha fiatalabb vagy még simán lehetsz a régi, és a két hét eltelte még NEM IDŐ ilyen szempontból ez még semmi! A hivatalos válasz az, hogy kb. 10-12 hónap a teljes regenerálódási idő! Most babázz, ne aggódj!!! Minden jót! ;-)
2016. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ remélem sikerrrel járok egy kis mozgással majd :) és igen babázom ezerrel :)
2016. ápr. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!