Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjtkúrában tapasztaltakat...

Kérdező55 kérdése:

Léböjtkúrában tapasztaltakat de legalábbis jártasokat kérdeznék: Mennyi fogyás? Milyen sport folytatható mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most szeretnék holnaptól egy kb:13-15 napos léböjtkúrába kezdeni.

Lelki és testi megtisztulás lenne a léböjt indoka.

ÉS KÉRNÉM az olyan embereket akik ezt baromságnak tartják, ám de nem próbálták még ki, kíméljenek az okoskodással és az egyéb negatív véleményekkel, mivel ez az én saját döntésem, és nem vagyok kíváncsi más negatív hozzászólásaira.

Szóval a lényegre térve szeretnék egy olyan léböjtbe belekezdeni amelyben csak teákat (mályva,étvágycsökkentő tea stb.) fogyasztanék és kb 13-15 napig szeretném csinálni.

Szeretnék a léböjttel kapcsolatos élményeitekre tapasztalataitokra rákérdezni.(fogyás eredmények, közérzet stb)

Illetve valami olyan kevésbé megterhelő de hatásos sportot is szeretnék mellette csinálni ami már bevált valakinek.

Szerintetek ha jelenleg 167cm és 64kg vagyok akkor mennyit tudnék fogyni a 13 napos böjt alatt?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2015. aug. 16. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
en csinaltam de cs tisztitokura gyanánt es 3napig, tovabb nem is birtam volna, lehetetlen csak folyadékon élni olyan hosszu ideig ha sportolni is akarsz, igy voltam en is, nem volt energiam hozzá, maga a tisztitokura az hatott, olyan hasmenesem volt h teljesen kitisztultam, de en ittam vitaminos vizeket is nem csak teakat es tiszta vizet. nem ittam gyumolcsleveket sem!! de hosszu ideig olyan ember nem tudja ezt végezni aki elotte evett amit akart es korulotte jo kajak illatok vannak.ezek a tapasztalataim
2015. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tarom, de ez téged nem érdekel. Ha első nap előtt és az utolsó napon teljes vérképet csináltatsz, te is rá fogsz jönni.


13-15 napig nem fogod bírni, kikészül a szervezet. Mályvatea hashajtó rendszeresen alkalmazva károsítja a bélrendszert, eléggé meg lehet szívni vele.

Sportoláshoz nem lesz erőd.

2015. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!