Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van olyan, hogy 300-400 kcal...

Van olyan, hogy 300-400 kcal különbség sem eredményez sem fogyást, sem hízást?

Figyelt kérdés

Tartósan 1500-nél sem fogytam, és hetekig 1900-nél sem híztam egy dekát sem.


Mozgás ugyanaz.


2018. szept. 11. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én egyszer 1000 kcalt dobtam a súlytartó minimális kalóriamennyiségemre egy hónapig, az aktivitásom sem változott, az anyagcserém addig sem volt belassulva... Nem történt semmi. Mindig tudtam, hogy stagnáló típus voltam, de nem értettem, hogy megy ez, aztán olvastam róla, hogy van ilyen genetika, annyira nem is hű de ritka. Extra kalória esetén begyorsul az anyagcsere és nagyon brutális túlevés kell, hogy maradjon egy kis többlet.


3-400 kcal pár hétig az annyira kevés, hogy simán hízhattál, csak nem látszik a mérlegen, emrt a testsúlyod pont olyan irányban ingadozott. Ami nem túl valószínű, de némi elvi lehetősége van :)

2018. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy gép, és az ételek kalóriatartalmát sem tudod olyan pontosan kiszámolni, ahogy a felhasználást sem. Minden változik napi szinten, de órák alatt is, így sosem lesz semmi 100%-osan pontos.
2018. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!