Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Munkában milyen kaját egyek?

Munkában milyen kaját egyek?

Figyelt kérdés

12 órában dolgozom és nem akarok szendvicset ennyi, de főtt kaját hidegen sem.


Milyen kaja lenne ami enegriát ad a melóhoz, de kevesebb kalória van benne mint a kenyérben, zsemlében?



2018. nov. 20. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jellegű a munkád?

Én irodai munkát végzek, napközben gyümölcsöt, puffasztott rizst, teljes k kenyeret, cottage cheeset eszek. Fizikai munkához nyilván ennél több kell, de ott legalább több kalóriát el is égetsz.

2018. nov. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebédszünetetek amikor elmehettek főtt ételt enni? Vagy esetleg mikró a munkahelyen?


Olyan készétel alternatíva nincsen, ami helyettesítheti a normális étkezést, 12 óráig adja a gőzt, és nem lesz belőle eleged pár nap alatt.

2018. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Forrósítsd fel otthon az ételt alaposan, majd vidd el hőtartó ételhordozóban.
2018. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Salátákat valami oregánós öntettel plusz csirkecsíkokkal. Legjobb. Kondi,egészség. Én ezt eszem. Éa olcsó. Elkészítése kb 10 perc
2018. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kívánalmad sokaknak fából vaskarika... Energiát a kalória ad, durván megfogalmazva (azért nem ilyen egyszerű, nekem más feltétel is van, de a sok kalória alap).


Van azért rendes étel, aminek jól áll a hideg, pl. sült húsok, töltött tojás...

De vihetsz túrótól kezdve sokmindent. Nem tudom, milyen az étrended, mi laktat, mi ad neked energiát, mit szeretsz...

Simán fehérjét zöldséggel nem ajánlok, mert az túl kevés kalória vagy túl sok fehérje, de ha munkában neked elég ennyi vagy jó zsíros fehérjeforrást viszel, akkor működhet. De van, akinek kell hozzá egy halom szénhidrát.


A kenyérrel még nem is feltétlenül lenne baj, csak ne azon alapuljon az ételed, valami tartalmasabb ételhez edd kisebb mennyiségben. De léteznek más összetételű sós sütik is, én szezámmuffint sütök néha, változó makróarányokkal, hol a gabona több benne, hol fehérjedúsabb (sajt, tojás), mivel a családban egészen más makrókkal élünk s mással lakunk jól.

2018. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!