Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha csupa zsiros es rossz...

Ha csupa zsiros es rossz kajat ettem de nem leptem tul a kaloriakeretem hizni fogok?

Figyelt kérdés
Ettem sertes csulkot,tojast,sutemenyeket de igyis 1200kcal volt a mai napi kajam es 1400at eszek mindennap.Akkor ez azt jelenti hogy nem hizni de még fogyni is fogok?!
2017. ápr. 13. 19:44
 1/5 anonim válasza:
az az anyagcserédtől függ
2017. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma pl. az alatt ettem (a.csere 1260)

tegnap viszont 1400at

2017. ápr. 13. 20:17
 3/5 anonim válasza:

de milyen életmódot élsz egyáltalán? magában a kérdésed információ terén hiányos.

Amúgy ha egyszer bezabálsz rendesen még nem hízol semmit

2017. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Persze, ennyi étellel csak fogyni lehet.

A zsíros étel elég "fogyókúrás" tud lenni, a sütik a legtöbbünknek könnyen megemelik a kalóriabevitelt, de nálad kevés volt, így ez mit se számít. Picit bekavarhat a vércukorszintre való hatása miatt, de nem ilyen kevés kalóriánál.


Bármilyen furcsa is neked, zsíros hús és süti étrenddel lazán fogyhatsz, mennyiség kérdése.

2017. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csülök és a tojás nem rossz étel. Sütikből is vannak jobb fajták. Én húslevessel, húsokkal, tojással, zöldségekkel, diófélékkel és gyümölcsökkel fogytam le (ezeket ettem minden nap), kalóriát nem számoltam, és naponta háromszor jóllakásig ettem.
2017. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!