Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nektek mennyi idő alatt...

Nektek mennyi idő alatt sikerült leadnotok a felesleges kilókat ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

- 22 éves lány vagyok, 160 cm és 85 kg. Elhatároztam, hogy összeszedem magam és leadom a felesleges kilókat,mert már nem érzem jól magam a bőrömben egyáltalán.


- A napi 1500 kalóriás bevitelű diétát választottam,mellette heti 3-4 nap kardió,súlyzós edzésekkel. De nem tudom,ez mennyire hatásos,ezért is fordulok hozzátok,hátha van olyan,aki hasnló cipőben járt, vagy esetleg van jobb módszere erre. Azt még hozzátenném,hogy nagyon narancsbőrös az alsófelem(lébaim,fenekem)



2019. márc. 25. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincsen extra sok felesleged. Heti fél, max egy kg fogyàssal lehet szàmolni. Sokaknak működik.

Ha az elején még gyorsabb is lesz, később belassul a folyamat. Nem tudom mennyi a célod. 30 kgt 1 év alatt le lehet adni , de sokmindentől függ.

Nekem a kalória màsodlagos szempont. Majdnem egy hónapja vàltottam életmódot. -26 cm a körméreteimből és rengeteg energia, jobb közérzet.:) Kgban annyira nem érdekel. Előttem hosszabb az út, több a feleslegem. Plusz jobban szeretem a mérőszalagot. Sok sikert kívànok.:)

2019. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
A választott módszer nem rossz, de a kalóriaszámlálásnál is fontosabb a makrók aránya(zsír, fehérje, szénhidrát). Utóbbit érdemes csökkenteni, fehérjét növelni. Egyél napi 4-5 alkalommal, este már inkább csak fehérje tartalmú ételt. Ami kritikusan fontos, mindemellé igyál sokat. Napi 3 litert ha bírod. Az a narancsbõrön is segíteni fog. De ha külsõleg is tennél a dologért, hideg-melegvizes váltózuhany, heti 2-3x õröltkávé- õrölt fahéj pici vízzel pépesre kever, ezt alkalmazd bõrradírként. Sok sikert.
2019. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. jókat írt. Èn is erre alapozok. Alacsony szénhidràt, magas zsírtartalmú étrend. De személyre szabható. Nem mindenki fogy ugyanakkora szénhidràtbevitellel. Pl van 160 grammos, én azzal egy milimétert nem fogytam. Le kellett vinnem 100gramm maxra de àltalàban 80-90 közt mozgok, és működik. Ki kell tapasztalni.
2019. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. márc. 25. 18:23
 5/7 anonim válasza:
jún.26.-án lesz 3 éve , hogy elkezdtem, eddig 73kg fogytam, még 7kg akarok leadni 26.-ig (remélhetőleg összejön), szóval nekem úgy néz ki kb 3 év alatt jött(jön) össze.
2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2019. márc. 26. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén 1500 kalóriával kezdtem heti 3 súlyzós mellé 2 aerob vagy hiit. 7 hónapja csinálom, igaz az utolsó hónapokban stagnált meg már más módszereket alkalmazok és 78 kg-ról most tartok 59 kg-nál :) 166 cm 21/F
2019. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!