Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hányás esetén mennyi kalóriát...

Szilvia505 kérdése:

Hányás esetén mennyi kalóriát számoljak?

Figyelt kérdés

Okés, picit furán fogalmaztam de ez van.

Szóval kb 2 hete számolom a kalóriámat, és tegnap iszonyatosan sokat hánytam, és nem tudom mennyi kalóriát számoljak, mert gondolom ha kihányod akkor veszítesz. CSak nem tudom mennyit, mivel este hánytam így a teljes napi kalóriám bennem volt (892 Kcl) az nap 934-et vittem be. (Tudom pontosan kéne tartani, de szerintem ez annyira még nem vészes)

16/l

A válasokat előre köszönöm :D



2019. ápr. 5. 23:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Fordulj anyukádhoz és a háziorvosodhoz, esetleg az iskolapszichológushoz, gyerek, mert beteg vagy! A pszichiátrián fogsz kikötni infúzióra kötve! Szerintem egy gramm súlyfölösleged nincs, de ha így folytatod, felborul a hormonháztartásod, és éveken át fognak kezelni ahhoz, hogy egyáltalán gyereked lehessen! Mi bajod van a családoddal?
2019. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi roszat tettem hogy egyem vissza, és egyből hülyének és betegnek tartanak? Az nap valamirosszat ettem össze így az összes kijött belőlem, és érdeklet mennyit számoljak ahoz a naphoz. Nem hánytattam magam nem is tervezem. Csak azért kezdtem számolni és sokat edzeni, mert búlímiás hajlamokat észleltem magamon, ami elhízással járt. Így most azt szeretném le adni.

És hogy kapcsolódik a kérdéshez, hogy felborul a hormon háztartásom, és a családom. Csak anniyt kérdezetm ilyenkor mennyi kalóriát vesztek...

2019. ápr. 6. 00:20
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Ha hánysz mint a lakodalmas kutya akkor 2-3 napra felejtsd el az egészet, koncentrálj arra hogy rendbejöjj. Igyál sok folyadékot, egyél amit megkívánsz, egyél gyümölcsöt, zöldséget, húst, amiben van tápanyag, nyomelem, vitamin.


Ettől nem megy a kukába az a két hét, és utána ha összekaptad magad ugyan úgy folytathatod, de ennyire nem szabad rágörcsölni.

2019. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem számolgatni kell, hanem edzeni rendszeresen legalább heti 3-4 alkalommal. Látványos dolgokhoz akarat kell.
2019. ápr. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendebn köszönöm szépen, akkor 2-3 napra hagyom a számolgatást, és eszek amihez éppen kedvem van, persze az édességekből azért még spórolok :D Inni meg megpróbálok még többet, mert tudom hogy nagyon keveset iszom.

Azon kívül hetente 3x járok edzeni, kb 1-2 órára.

2019. ápr. 6. 00:51
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Sokra nem mész azzal a 3-4 edzéssel, mivel minden napra be kellene iktatni valami mozgást. Oké, hogy izomgyarapításnál kell az az egy nap pihenő, de ha úgy csinálod, hogy minden másnap mozogsz valami megerőltetőbbet, másnap meg ülsz a babérjaidon se fogsz javulni. Egyik nap legyen edzőterem (vagy mittudom én mit csinálsz) másik nap fuss egyet, biciklizz, akármi.
2019. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Tok fölösleges számolni. Egyél egészséges, rostban és vitaminokban gazdag ételeket. Normális adagokban, nem hatszor repetàzva. +mozgás

Profi sportoloknal van értelme számolgatni, 16 évesen nem sok szerintem.

Hányás után olyat egyél, ami megmarad benned.

2019. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Napi 900 kalória mellett pár hét múlva úgyis mind1 lesz, hogy ma mennyit hánytál ki, úgyis az számít majd, amit a kórházban belédtömnek.
2019. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Ha mozogsz is, akkor nagyon kevés a 900 kcal egy napra. Legalább 1500 kéne mondjuk. Ha bármilyen bajod van, akkor tényleg függeszd fel a dolgokat pár napra, amíg rendbe jössz (persze nem kell mindjárt egy tábla csokit bevágnod, de normális ételekből ehetsz többet). Rossz étel esetén egy nap is elég lehet, betegségnél amíg meggyógyulsz+1-2nap.


Arra meg ne hallgass, aki szerint heti három edzés semmit nem ér. Ez hülyeség. Heti egy edzés is ér valamennyit, három még többet, persze öt meg annál is többet :-)

2019. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan érdemes lenne beszélni erről egy felnőttel. Aggódunk az egészségedért.
2019. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!