Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kardió és kalória?

Kardió és kalória?

Figyelt kérdés
Ha van egy ember aki 2000 kcal a napi szükséglete de ő nem visz be csak 1200 kcal, akkor fogyni fog. Tegyük fel hogy ez ideális tehát megfelelő ch,zsír fehérje forrásból fedezi. de mi a helyzet ha erre még rátol mondjuk egy súlyzós edzést vagy egy óra kardiót vagy akár mindkettőt. Nem lesz túl nagy a kalória deficit? És ha igen akkor mi történik?

2019. ápr. 24. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
2000 kcal napi szükséglettel nem igazán ajánlott 1200 kalóriás étrendet tartani. Ha a kalóriaigényt még feljebb tolja az illető, nyilvánvalóan még nagyobb lesz a hiány, ami hosszabb távon erőtlenséghez, fáradtsághoz, ingerlékenységhez vezethet, akár rosszullét is előfordulhat.
2019. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom de inkább zsír és izom veszteség szempontjából érdekel a dolog. Illetve ti hogy szoktátok csinálni a diétát tömegelés után?
2019. ápr. 24. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
#18.02 Az izomzat megőrzése szempontjából ajánlott testmozgást végezni diéta alatt.
2019. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na igen de ezáltal tovább nő az elégetett kalória tehát túl sok lesz a fogyás több mint heti 1 kg és akkor jön az izomvesztés.
2019. ápr. 24. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Aznap lehet egy kicsit többet enni.
2019. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl konkrét. Esetleg tudna valaki olyan segíteni aki eléggé jártas testépítésben vagy akár már csinált versenyfelkészülést?
2019. ápr. 24. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Több tényezőn múlik, én 2-300 kalóriával kevesebbet ettem diéta alatt, mint tömegeléskor. Nem kardióztam, súlyzós edzés ugyanúgy heti 4x ment. Ez nekem megfelelő volt, elhiheted.
2019. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Belassul az anyagcsere ès mindent raktárotni fog a szervezet. Nem ajánlott így csinálni. Egye meg a 2000kcalt ha minden nap kardiozik, súlyzós edzést vègez a deficit ígyis meglesz.
2019. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a testzsír százalékkal? Az milyen ütemben csökken? Ebben az ütemben egy 20-as testzsírról mennyi idő eljutni 9-10%-ra?
2019. ápr. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!