Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Étvágyat hogyan lehet csökkent...

Étvágyat hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
Kalóriát számolok, próbálok napi max 120 gramm szénhidrátot fogyasztani meg odafigyelek a fehérjére is. Eddig egész jól ment a fogyókúra, de el kellett kezdenem B12-t szednem meg egy gyógyszert amiktől étkezés után 1-2 órán belül újra éhesnek érzem magam. Fehérjedús étkezést javasolták már, de nem vált be. Kinek milyen más módszer működik? Lehet felőlem valamilyen bogyó is, de első körben természetesebb dolgok érdekelnének, mert most elég tanácstalan vagyok.

2019. ápr. 29. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Koràbban én is szàmolgattam kalóriàt, nekem nem jött be. Sokat voltam éhes, rettegtem minden plusz kalóriàtól. A fogyàsom se igazàn ment. Ha fogytam 2-3 kilót , utàna több hónapra megàllt.

Nekem kompletten az segített hogy leszarom a kalóriàt, szénhidràtot levittem 80gramm körüli értékre - 95- öt nem lépem túl. Mellé több zsírt fogyasztok ami laktat és energiàt ad. Hozzà picit több fehérjét is eszem. Húsból ugyanannyit, csak mellé bejött a tojàs:)

Ezzel fogyok szépen 2 hónap/ 8kg mínusz. Nem éhezek, nem koplalok. Kalória nem izgat.

2019. ápr. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Evéssel.
2019. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Pattogatott kukoricát nassolj, sokat.
2019. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a kalóriakereted? Nem túl kevés?

Igyál ilyenkor egy-egy pohár vizet.

De ha túl keveset eszel, akkor normálisan kell enni és akkor nem leszel éhes.

2019. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem bevált a kalóriszámlálás, napi 1500 kcal a keretem (171 cm/84 kg-s nő vagyok, munkaidő kb felében ülök másik felében sétálok vagy állok) 4 hónapha kezdtem fogyózni ezalatt ment le 11 kg. Simán tudtam tartani eddig a keretet, nem okozott gondot, de a b12 amúgy is fokozza az étvágyat meg a gyógyszer tájékoztatója is írja ezt mellékhatásként. Sima pattogatott kukoricát megpróbálom, hátha egy kevés rágcsa segít meg akkor még több vizet iszom. A kalóriaszámlálást nem szeretném elhagyni, mert eddig ez ami tényleg működik meg amíg nem szedtem gyógyszert nem volt gond. Viszont ezeket a bogyókat szednem kell most 4-5 hónapig és tartok tőle hogy ennyire megnövekedett étvággyal visszaszedem a kilókat.


Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 30. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg több mozgás, és akkor annyival többet ehetsz.
2019. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!