Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet csökkenteni az...

Hogyan lehet csökkenteni az étvágyat? Valami otthoni praktika/ötlet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
sok ivással. nekem ez nagyon bevált. ha éhes vagyok iszok és akkor elmúlik az a hirtelen nagy éhség és akkor nem eszem degeszre magam. sokkal kevesebb kajától is jóllakom. na meg az sokat segít ha 3 óránként eszem pár falatot (nem nassolni valót) mondjuk egy kis doboz natúrjoghurt, sovány túró, vagy egy főtt tojás egy kis sonakfelvágottal, esetleg gyümölcs.
2009. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
83%

Én minden decemberben ráállok a mikulás ajándékjaimra. No nem a csokikra, azokat körbekínálom az egész családnak...

Mandarint szoktam enni nagyon sokat. Finm is, a leve elnyomja az éhséget, a rost meg tisztítja a szervezetet.

Egy próbát megér;)

2009. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Van-e olyan kedvedre való elfoglaltságod, amivel el is felejted az evést? Sok izgalmas tevékenység létezik, valami hobbi például, mondjuk valami alkotás, mint festés, varrás, zeneszerzés, tanulás / igen, ilyen is van /. Tehát vond el a figyelmedet. Jóval többet nyerhetsz!

Sok sikert!

2009. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Fogmosás! Nekem nincs gusztusom utána semmit enni mert rossz íze van :D És sok sok víz... Az is bevált.
2009. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Bocs,az offért ez engem is érdekelne,nekem ,ha nem eszek ég a gyomrom meg fáj és a torkomban is fura:S ez ellen mit lehet tenni?
2009. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát egyetek.Ha éhesek vagytok,nem táplálkoztok megfelelően.Osszátok el az étkezéseket öt felé,ahogy az oviban is szokták.Reggelire tápláló,lassan felszívódó szénhidrátot egyetek(barna,rozs,magvas,korpás pékárúk).Tízórai lehet joghurt,puding ,kefír,egy kicsi édesség is lecsúszhat ilyenkor.Ebédelni is bőségesen kell,rendes főtt ételt.Uzsonnára lehet zöldség, gyümölcs.Vacsorára hal,vagy csirkehús minimális zsíradékban sütve,grillezve,vagy puffasztott rizs,búza,felvágottal,zöldséggel.

Ha minden nap normálisan esztek ötször,mindenstükséges tápanyagot bevisztek a szervezetetekbe,akkor nem lesztek Éhesek.

Én is így csinálom,és ez jó fogyókúra.Okos táplálkozással nem lehet ÉHEZNI.

Mellette megfelelő mozgás,és lelehet fogyni.

Sok sikert,és jó étvágyat.

Egy sikeres fogyózó.

2009. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szükséges
2009. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mikor fogyiztam szedtem egy táplálékkiegészítőt, amitől nem voltam éhes. Bevált nagyon, mert fogytam is a segitségével.

Ha érdekel megirom a nevét.

Szép napot!

2009. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nemrég volt egy műsor a témában a Duna TV-n (persze valamikor éjjel) Abban volt, hogy az éhségérzet akkor múlik ha a gyomor tele van, a gyomorfalat érő nyomás miatt. A víz szinte azonnal kiürül a gyomorból, ezért viszonylag hamar éhes leszel megint. Ha kevés szilárd táplálékra iszol még vizet szintén hamar éhes leszel. Viszont ha a folyadékban OLDVA van jelen - levesek - akkor addig nem ürül a folyadék sem míg a tápanyag fel nem szívódott. Kísérletezgettek vele és bejött.
2009. dec. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Reductil. Az éhségérzetet gyakorlatilag azonnal "kikapcsolja". Csak receptre kapható szerencsére, de egyébként is olvass utána, hogy szedheted-e. Pl. itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__fogyasztoszerek__9..

2009. dec. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!