Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Remélem tudtok pár tanácsot adni, mert tehetetlen vagyok egyedül. 163 cm magas vagyok és 62 kg. Leszeretnék fogyni min. 55 kg-ra. Elkezdtem egy olyan 'diétát' ahol csak minden másnap eszek 'rendesen'. Egyik nap 1180 kalóriát, másnap viszont csak 500 kalóriát fogyasztok. Iskolában járok ebédre, így az 500 kalóriás napokon csak ebédet eszem, az 1180 kalóriás napokon első étkezésem az ebéd, aztán amennyi még belefér a napi keretemben annyit eszek még este 6-ig. 3 hete csak tiszta vizet iszok. Édességet nem eszek szintén 3 hete, hetente 1x megengedem magamnak, hogy sütit egyek, persze csak annyit amennyi a napi keretembe belefér. Kenyeret, kiflit, zsemlét nem eszek ugyanúgy 3 hete, ezért se reggelizem, mert reggeltől iskolában vagyok és ott kiflin kívül nincs más amit ehetnék. Viszont nem vettem észre, hogy fogynék. Valami tanács?

##every
2019. máj. 16. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs de te rohadt hülye vagy. Az 1180 kalória is nagyon kevés, hát még az 500... legalább 1500 kellene. Így, hogy koplalsz nem fogsz fogyni (max vízből és izomból), és amint elkezdesz normálisan enni egyből visszajön legalább annyi amennyi lement. Egyébként azért nem fogysz mert túl keveset eszel és a tested ráállt a raktározásra.

Előbb nem ártana utánanézni a dolgoknak drágám...

2019. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mirtiádész ***** válasza:
100%

Az előttem szólónak igaza van.

Ahogy látom sikerül az önuralom gyakorlása, hiszen 3 hétig be tudtad tartani azt, hogy hetente egyszer egyél sütit, kibírtad egy nap csak 500 kalóriával...stb.

Ezek alapján szerintem próbáld meg azt, hogy minden nap, ahogy az előző válaszoló is írta 1500 kalória körül eszel, normálisan. Lassan felszívódó szénhidrátot, sok zöldséget, rostot, tejtermékeket is. Esetleg egy kis mozgást is beiktathatsz, legyen az séta, kocogás, jóga, erősítés, bármi.:)

2019. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A koplalàs nem hosszútàvú megoldàs.

Összeraktam egy normàlis diétàt, edzek 3x 1 óràt hetente, 10kilót fogytam eddig 2,5 hónap alatt. Finomakat eszem és nem koplalok. Semmi értelme.

Egész életedben koplalni akarsz?? Gondolj bele! Ha egyszer felszedtél az előző étrendeddel x kilót, hiàba fogysz le éhezéssel ( ha egyàltalàn addig bírod), nem fogod tudni megtartani hosszabb tàvon. Arról nem beszélve hogy a tàpanyagok megvonàsàval elsorvadnak az izmaid, hullani fog a hajad, gyenge leszel, fàradt leszel stb.

Egyél kevesebb szénhidràtot, több zsírt és fehérjét. ( LCHF diéta). Èn is ezt tartom. Rohadt jó:)

2019. máj. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lilla64 ***** válasza:
Ez igy nagyon nem jó.Egyél minden nap,háromszor de keveset.A reggelit se hagyd ki.Kerüld az édességet és a szénhidrátot.
2019. máj. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!