Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 170/65 nő, kevés/átlagos napi...

170/65 nő, kevés/átlagos napi mozgással 1800kalória sok egy napra?

Figyelt kérdés
Az alatt éhesen,hogy lehet ez? Velem van a baj? Ezeket eszem: paradicsom,uborka,alma,tonhal,tojás,krumpli,puffasztott kukorica,sonka,sajnos szoktam konzerveket is pl lencse
2019. máj. 25. 18:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az alatt éhes vagyok* elirtam ,bocsánat
2019. máj. 25. 18:48
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Elöször is nem kell fogynod, mert böven a normál tartományban vagy.

Másodszor az 1800 kcal teljesen normális egy napra sport nélkül.

Harmadszor ha éhes vagy, akkor nem jó összetételü az étrended.

Negyedszer a konzervekkel semmi baj, ha nem csak azt eszed.

Ötödször igazán nem tudom elképzelni, hogy ezekböl hogy hozol össze napi 1800 kcalt, de nem ártana tudni, miböl mennyit eszel egy nap (grammra lemérve!).

2019. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Pl ma reggel ettem tonhalkonzervet paradicsommal,uborkaval,light majonéz,ketchuppal

Délben rokagomba+répa megfőztem,ezt ettem mustárral meg ketchuppal Utana alma+tök kis mazsolaval megfőzve édesítővel

Este egy konzervdoboz lencse,kis májas bele,ketchup,majonéz,paradicsom meg egy zacskós leves

2019. máj. 25. 19:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem túl egeszseges
2019. máj. 25. 19:14
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagy adagokat eszem sajnos
2019. máj. 25. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz ez. De hiànyolom a több zöldséget, meg nem feltétlen jó minden nap konzerves cuccokat enni. Lehet az a baj hogy kevés zsírt eszel meg több zsír és fehérje kéne, azért vagy éhes.
2019. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és a kecsöp, majonézt kicsit hanyagolhatnàd. Legalàbb ne minden étkezéshez edd.
2019. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezekből a vackokból hogy jön össze 1800 kalória egy napra, hacsak nem kerekítessz erőteljesen felfelé, illetve nem tudom eszel-e még mást is mellé, de így olvasva ezeket, kb instant halál ez az étrend.


A szénhidrátokat nem lehet bűntetlenül mellőzni teljesen.

Bár feltételezem, igazából neked minden mindegy, csak mozduljon a mérleg.


Valószínűleg jó az alakod, csak piszkafa akarsz lenni, kár pedig valószínú inkább a testzsír / izom arányod nem megfelelő.

2019. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lilla64 ***** válasza:
A testsúlyoddal nincs semmi baj.De ebből az étrendből nem jön össze a napi 1800 kcal.
2019. máj. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagy adagot eszem sajnos
2019. máj. 26. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!