Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha az elmúlt 3 napban 1800-190...

Ha az elmúlt 3 napban 1800-1900 kcalt ettem, de többet mozogtam, akkor kompenzáltam a több kcal bevitelt?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hónapja kcalt számolok, 1300-1400-at eszek, napi 1 óra séta és heti 2-3-szor 30 perc torna.

Le is ment már 4 kg.


Viszont eddig a héten minden nap 1800-1900 kcalt ettem ( munkahelyen 2 hétig kolléganőmet helyettesítem, ami kicsit pörgősebb munka és számomra jóval stresszesebb mint amit alapból végzek, így becsusszant 1-2 szelet csokika, vagy egy szelet torta), viszont eddig mindhárom napon 30 percet tornáztam (eddig csak heti max 3-szor) így kompenzálva van az 1800 kcal?

Egyébként nem tervezek 2 héten keresztül ennyit enni :D


2019. jún. 19. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Kompenzálv van nyugi, de nèha ha van 1-2nap amikor esetleg nem lenne kompenzálva az sem baj, mivel így a szènhidrátot is ès a kalóriabevitelt is úgymond hintáztatod az meg nèha azèrt is jó mert így nem fogsz stagnálni.

Ha hosszabb ideig mindig csak ugyanannyit viszel be úgy egy idő után stagnálni kezdesz, szóval mèg ezzel úgymond jót is teszel

2019. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30 perc torna sajnos nem kompenzál +500 kcalt. Ha sokat rohangáltál munka közben, azzal együtt már talán. De ne idegeskedj ezen! Az a lényeg, hogy ne legyenek túl gyakran ilyen kiugrások. Egy hónapban három ilyen nap bőven belefér. Esetleg a torna mellett az ilyen napokon csinálhatnál fél óra intenzívebb mozgást (olyat, amitől már lihegsz). A stresszt is jobban segít levezetni szerintem, és az nagy ellensége a fogyásnak. Itt a nyár, előveheted a biciklit, ugrókötelet, görkorcsolyát stb.
2019. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
eleve nem szabadna 1300-1400 kalóriát enned, mert az túl kevés. 1500 felett kellene lenni. szóval így az 1800-1900 még nem is durva kilengés
2019. jún. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!