Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 2000 kcal elegendő a...

Napi 2000 kcal elegendő a fogyáshoz? 135 kg/ 175cm 32/F

Figyelt kérdés
Napi 2000 kcal fogyasztok saláták, csirke, hal és gyümölcsök formájában. Elég ennyi kalória vagy csökkentsek rajta? Már 3 hete csinálom 1 hete pedig napi 15 perc tornát is beiktattam a programba.

2019. máj. 27. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Eddig valószínűleg sokkal több kalóriát fogyasztottál naponta, tehát kezdetnek jól hangzik. Lassan, de fogyni fogsz. A nagyobb eredmények eléréséhez később tovább kell csökkenteni a napi kalóriát. Vagy intenzívebb sportot kell bevezetni. A testépítés hasznos lehet.
2019. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Én is ennyivel fogyok, néha megy feljebb is, mondjuk engem nem érdekel a kalória. A rendes tápanyagokat figyelem.

Mivel zsír alapú a táplálkozásom, meglátom meddig jutok így, mert ez nem ugyanaz, mint amikor az általánosan vett szénhidrát teszi ki a bevitt táplálék 50-55%-át. A test másképp reagál a zsírra, illetve a szénhidrátra. Nekem a szénhidrát elég alacsonyan van ahhoz képest, hogy egy átlag ember 250-300 grammot is megeszik naponta. Reményeim szerint végig menni fog így, amíg el nem érem a kívánt súlyt. (65kg). Nyilván a fogyás idővel belassul, de az nem tragédia. Az természetes.

175cm//33év/ 170kg-ról indultam, eddig 11kg ment le, de jövő héten még mérek egyet,amikor töltöm az első 3 hónapot.:) Remélem addigra meglesz a 12kg mínusz.:) Heti 3x "edzek" is 1 órát, szobabicikli, hasizomerősítés, súlyzózás. Egyenlőre ez elég.

Amúgy ehetnél változatosabban, nem kell csak csirkén, halon meg salátákon élni, nagyon hamar rá fogsz unni, és feladod az egészet. A gyümölcsöt meg fogyáshoz nem ajánlatos túlzásba vinni mert sok benne a cukor.

Csökkenteni semmiképp nem szabad, NEM koplalással kell lefogyni, annak semmi értelme, nem vezet tartós, egészséges fogyáshoz. Persze ezt én is a saját káromon tanultam meg.:)

2019. máj. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lilla64 ***** válasza:
74%
Én is ennyivel indultam,aztán fokozatosan csökkentettem.
2019. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

139kgval én is ennyivel kezdtem, most, hogy 114kg lettem lejebb vettem 1700kcalra de vannak napok mikor ez sincs meg.

Fogytál eddig a 3 hét alatt?

Nem kell csökkenteni mivel ennyit beviszel plusz mozogsz is valamennyit minden nap ez alapból kicsit kevesebbre jön ki mivel valamennyit elégetsz. Pl napi 10ezer lépéssel is 300kcalt elégetsz, és ez csak a sima menés.

2019. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az igen! Nem keveselled ezt a kaját? Én kicsivel kevesebbet eszek, 54 kilós nő vagyok, súlyt tartok.

Hiába küzdesz le magadról x kilót y hét alatt, ha utána besokallsz, abbahagyod, majd sokkal több jön vissza..

Mindenesetre sok sikert és kitartást.

2019. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!