Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A merleg szerint fogyok, en...

A merleg szerint fogyok, en megsem latok magamon valtozast. Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
85 kilorol mar lementem 70re. (4 honap alatt).Erzek egy minimalis valtozast, de nem erzem azt hogy hu de maskepp nezek ki mint 85 kilosan. Miert van ez es mit tehetnek ellene?
2019. júl. 14. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Mérd magad centivel is, meg nézd meg, mekkora ruhákat hrodtál elötte, mennyire feszültek rajtad és hogy állnak most.

Ha fogytál 15 kilót, akkor az garantáltan látszik, csak te fokozatosan hozzászoktál a látványhoz, mert minden nap látod magad.

2019. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Én sem nagyon látom csak azt, hogy melyik ruha hogyan áll. Pedig nálam 30 kilóról van szó.
2019. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vegyėl fel egy olyan ruhát ami régen szűk volt rád. akkor biztos hogy elhiszed hogy tenyleg fogytal
2019. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Testképzavar illetve nem változnak az arányaid. Majd ha jól lement már rólad aminek le kell, akkor kezdj el gyúrni és meg fogod látni a változást.


Nekem is egyre többször van olyan érzésem, hogy egy bálna vagyok, pedig több mint tíz kilót fogytam nem túl hosszú idő alatt.

2019. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert napi szinten látod magadat, így minden apró változáshoz idomul az énképed.
2019. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem. A szemed hozzászokik ahhoz amit minden nap lát.

Tükörben én se látom- nagy súlyból fogytam 17 kilót, 4,5 hónap alatt eddig, 170-ről 153 kilóra- itt tartok jelenleg. Ha nézem magam tükörben, semmi változást nem látok. Pedig a gatyáim összegombolva leesnek rólam, nadrágszíjjal tudom csak magamon tartani mert nincs se kedvem, se pénzem gyakran göncöket venni (tök fölöslegesnek is tartom mert még millió kiló van hátra).

HA viszont összehasonlítok egy 4,5 hónappal ezelőtti képet egy frissen készülttel, keresgélni se kell a változásokat, mert első ránézésre egyértelmű. Pedig esetemben hatalmas feleslegről és kis mértékű fogyásról van szó, tehát minimális a kontraszt, sokkal látványosabb a dolog ha 85 kilóból 70-re fogy le az ember.


Szóval erősen tudom ajánlani, hogy csinálj képeket, magadnak. Ha a kisebb változásokat is szeretnéd látni, hamarabb megmutatkozik ha nem ruhában hanem csak fehérneműben fotózod le magad. Ha eddig nem tetted, akkor épp ideje saját magadat ezzel is motiválni, hatalmas boldogságot, erőt tudnak adni az ilyen apróbb részeredmények:)

2019. júl. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!