Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeresen edzek és járok...

Rendszeresen edzek és járok futni, mégse indul meg a fogyás, Mit tegyek? Már lassan kezdek kétségbe esni.

Figyelt kérdés
egy héten rendszeresen járok 3x súlyzós edzést végezni, az edzés mentes napokon meg kocogni járok kb. fél órát. Próbálom kerülni a cukros üdítőket, de egy grammot sem tudtam levinni a fölösből magamról. A lényeg ami még megnehezíti a dolgot, hogy izomból nehogy veszítsek. Sajnos a táplálkozásra se jöttem rá, hogy mit csináljak, hisz nem tehetek meg azt, hogy minden nap megmondtam milyen étel legyen otthon. 18/F 84kg. A súlyom lényegtelen, hogy mennyi, csak az lenne a cél, hogy lemenjen rólam ez a fölös...
2013. máj. 1. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod?
2013. máj. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a súlyzós edzést 5 hónapja, a futást meg most lesz 1 hónapja. Még annyit megkérdeznék, hogy a futásnál érdemes melegen öltözni még ha kellemes idő is van és, hogy üres gyomorral vagy telivel érdemes futni?
2013. máj. 1. 18:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Benne van a leírásodban a válasz is. Sajnos a kaja a legfontosabb a diétában. Ha meg nem izomból akarsz fogyni,akkor kb min. 60 deka csirkét meg kellene enned+túró+fehérje por.
2013. máj. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Futásnál minek melegen öltözni? Nehogy kitaláld, hogy jobban fogysz tőle, mert rosszul leszek :D Úgy öltözöl, amilyen az időjárás. Éhgyomorral semmikép, mert rosszul leszel, viszont telivel se. Én kaja után 1-2 órával szoktam menni futni.
2013. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 xy0203 válasza:
étkezésedre is figyelj! Ne egyél sokat de keveset se mivel nap mint nap ledolgozod és ha nem adsz elég tápanyagot a szervezetednek csak raktározódni fog! és persze egészségesen egyél!
2013. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ne kocogj, sprintelgess intervallumban.

Itt van egy edzés rá: [link]

Súlyzós edzésed nem tudom milyen, de remélem guggolsz és elemelsz is. És nem csak beülsz egy gépbe és meg egyfajta edzést csinálsz ami a tested nem is mozgatja csak mondjuk a karod.

2013. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6! bocsi az offért de meg tudnád mondani hogy a fehérjét hogyan lehet átszámolni kcal-ba hogy ki tudjam számítani a szénhidrátot?
2013. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az edzés tervel nincs baj, de megfogta a fantáziámat azok a cikkek amiket belinkeltél. Tényleg a közhiedelemmel szemben állnak, de veszíteni valóm nincs. Talán te is ezt használod?
2013. máj. 1. 23:47
 9/12 A kérdező kommentje:
azt látom, hogy abban segít, hogy edzések közben ne vegyek fel zsírt a táplálkozásommal, gondolom akkor segít eltüntetni azt a pár kilót rólam =)
2013. máj. 1. 23:48
 10/12 anonim ***** válasza:

He he, kizárólag étkezés kérdése, amire nem tudsz figyelni. Pech.


Szenvedhetsz, futkoshatsz (bocs, mint egy kislány!) de akár karate bajnok is lehetsz, ha a mostani kajálásoddal a jelenlegi emésztésed, anyagcseréd mellett zsíros vagy, akkor ez van. Normálisan köllene enni (sok zöldség, húsok..) ha ez nem megy, akkor csatlakozol a másik táborhoz, van ám így is élet.

2013. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!