Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bezabáltam. Ennyi a diétámnak?

Bezabáltam. Ennyi a diétámnak?

Figyelt kérdés
Én alapvetően sokat sportolok (súlyzózok, futok), és igyekszek emellé tudatosan enni. Három hétig tartottam is a kalóriadeficitet, most azonban ballagása volt a barátomnak. Ma és tegnap is becsúszott egy-egy süti. Egyszer már fogytam 9 kilót, de most hiába próbálkozok, valami mindig bekever. Mindig van olyan alkalom (vendégség, anyák napja a mamánál) ahol tunkolják belém az édességet, és egyszer elpattan a húr. A zsírégetés már beindult, de most ennek köszönhetően itt meg is fog állni?
2013. máj. 5. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti egy csaló nap belefér.
2013. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha folytatod tovább a diétát és sportolsz is mellé rendszeresen, akkor nem marad abba a fogyás.
2013. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz akkor az az elméleti ismereted nyilván megvan, hogy MINDIG éget zsírt a tested kivéve amikor beeszel cukorból mert akkor raktároz.
2013. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Letoltam egy súlyzós edzést, utána pedig egy 20 perces HIIT-et. Még ha nem is tettem mindent jóvá, remekül kifáradtam, legközelebb meg nem leszek hülye.
2013. máj. 5. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól nyomtad.
2013. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!