Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
A mai étrendem jól indult: egy marék eper, 400 gramm csirkemell, zellerszár, párolt káposzta, 2 tojás, mindez semmi olajjal. Aztán rám jött a zabálhatnék szóval megettem 3 almát meg 30 gramm mandulát.. szóval gyakorlatilag szénhidrátot zabáltam .. fáj is a hasam tőle, szóval nagyon rossz döntés volt.. ha elmegyek futni akkor még megmenthetem a napomat? Vagy ma már valószínűleg inkább hízni fogok, mint fogyni?

2013. máj. 25. 19:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%

Az ütős, de legalább a folyadékpótlásod megvolt :D

Ki tudja, lehet kevesebb vegyszer van benne mint a csapvízben itt Pesten.


Ezen még mindig mulatok

"Tudod mi a ciki? Én nem zabáltam be, mégis kétségbe vagyok esve."

2013. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
Te most komolyan 3 alma miatt görcsölsz? Az alma nagyon egészséges, az egyik legjobb dolog amit ehettél. Volt vagy 150 kalória? A kóla viszont egy 0 értékkel bíró lötty. Lehet 0 kalória ha egy értéktelen vacak....
2013. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
hízás szempontjából van jelentősége? Kcal elvileg nincs benne..
2013. máj. 25. 20:16
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Hízás szempontjából az alma gyümölcscukor tartalmának sincs olyan nagy jelentősége, legalábbis rövidtávon.


EZZEL szemben a mesterséges édesítőszerek testünkre gyakorolt hatásait mennyire is ismerjük? Bélflórát hogyan módosítják, ÁBSZ-t erősítik-e.


Hát nemtom.. nem azért írtam hogy még jobban kétségbe ess, de a cólát az alma fölé helyezni nekem nagyon perverz. Nő vagy, ugye? :)

2013. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
nem az értéke miatt ittam, hanem mert pörget, meg finom :D
2013. máj. 25. 20:20
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Na, én már nem vagyok kétségbe esve, erre zabálok is egyet, de te is mász ki a zavarból, nem tettél semmi rosszat, mondjuk a kóla nagyon gusztustalan, de majd holnap nem iszol. UGYE? O.O
2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
holnap nem fogok, kávézni fogok, mert a koffeinre most szükségem van. Nő vagyok igen.
2013. máj. 25. 20:23
 18/29 anonim ***** válasza:
Kalória nincs benne (a kólában amit ittál), szóval a fogyásba -kalória szempontjából- nem kavar be. Én úgy fogytam közel 10 kgot, hogy minden nap ettem almát, banánt meg ami gyümölcsöt, zöldséget megkívántam.
2013. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Na jól van elegem van. Te beteg vagy. F@szom fog neked tanácsot adni, most mit lehet erre mondani mást? Én megpróbáltam, nem jött be.
2013. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Na ne nevettes már! Hol itt a túlzabálás meg a szénhidrát?! Remélem azért valamennyi sport minden napodban van, mert ha akrsz, ha nem, az kell az egészséges élethez. Meg amúgy is, inkább örülj annak, hogy megettél 3 almát! Hidd el 3 tábla csoki sem ártott volna, mert nem egy napon múlik semmi (pláne nem almákon)
2013. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!