Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Bezabáltam. Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
A mai étrendem jól indult: egy marék eper, 400 gramm csirkemell, zellerszár, párolt káposzta, 2 tojás, mindez semmi olajjal. Aztán rám jött a zabálhatnék szóval megettem 3 almát meg 30 gramm mandulát.. szóval gyakorlatilag szénhidrátot zabáltam .. fáj is a hasam tőle, szóval nagyon rossz döntés volt.. ha elmegyek futni akkor még megmenthetem a napomat? Vagy ma már valószínűleg inkább hízni fogok, mint fogyni?

2013. máj. 25. 19:08
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
kétnaponta futok meg tornázom, és ma elvileg pihenőnap van. Köszi a válaszokat, már megnyugodtam.
2013. máj. 25. 20:42
 22/29 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy TaplalkozasHarcmuves írta, alkalmanként 3 alma nem lehet gond. Arra leszek kíváncsi, amikor elkezd érni a cseresznyefánk :D Az evidens, hogy nem leszek önmegtartóztató, de kétségbe sem eszem. Az lesz a nagy gyümölcsalapú majdnempaleo tesztem :D Nekem nem szokott bejönni a sok szénhidrát, semmilyen szempontból sem, de az életmódváltásom óta még sosem vittem be elsősorban gyümölcsből, érdekel az eredmény. Amúgy a kilengéseim is tapasztalatokkal jártak.

Szóval Neked a hasad fájt tőle. Nekem ennyitől tuti nem tenné, de mint sokszor mondom, nem vagyunk egyformák.


A kólára nem tudok mit mondani, én nem innám.

A kávé jobb ötletnek tűnik, én kókusztejjel iszom, bár most elfogyott a kókuszreszelék, amiből csinálom. Úgyhogy marad a kesu-, a mandula-, a máktej... Vagy akár a legolcsóbb, bár legkevésbé finom és tápláló verzió, a rizstej, elvégre én csak majdnem paleós vagyok ;)

De a kókusz a legjobb :P

2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
ja a kávét üresen fogom inni cukor és tej nélkül.. mandulatejet akartam venni, csak tele van cukorral, szóval inkább kihagyom.
2013. máj. 25. 20:46
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez zabalas????? 1000 kcal sncs az egesz!!!!!
2013. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe, nem kell számolgatni...főleg az almákat nem :-D.

De azért ezt a kóla dolgot elsünnyogtad :-D...ha valamit túlzásba vittél, az az ;-). Csinálj inkább híg jeges kávét, ugyanúgy fog hatni.


Rájöttem, tudod miért vagy kétségbe esve :-D? Mert egy tonna koffeint megittál a kólával és túlpörögted magad...

Csak nyugi :-)


Igyál hideg kókusztejes kakót, ha koffeinre van szükséged :-), az is ébren tart :-)

2013. máj. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%
Macskagyökeres zöld tea gyömbérrel. Wuh wuh!
2013. máj. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen, zöld teát vagy üres kávét szoktam inni, csak nagyon megkívántam az édes ízt, de tudom, h egészségtelen, szóval egy ideig hanyagolom. Köszi a tippeket!
2013. máj. 26. 12:02
 28/29 anonim ***** válasza:

Figyu, szerintem azt az édes ízd se pörögd túl.


Még nagyon az elején vagy. Ha kívánod az édeset, akkor használj Xilitet, vag yetitritet, szíviát :-) és megkapod az édes ízt! Persze jó leszokni az édesről, de nem kell egyből mindent csinálni...ezektől semmi bajod nem lesz :-)

2013. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a kóla rettenetes döntés volt.. 3 napja sokkal éhesebb vagyok, és mar a gyomrom.. szörnyű..
2013. máj. 27. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!