Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hasmenés normális az életmódvá...

Hasmenés normális az életmódváltás után közvetlenül?

Figyelt kérdés

2-3 hete étkezem nem szigorúan,de többnyire követve a paleolit módszert. Glutént és tejet semmilyen formában nem fogyasztok,mivel laktóz intoleranciám,illetve ekcémám van.

Kb 1-2 hétig végig hasmenésem volt (bocsánat a részletezésért) ,de nem a brutálabb fajtából,csak többször mentem wcre,és a produktum állaga nem volt éppen szilárd,hogy úgy fogalmazzak:D Most 2 napja elmult,maradt a napi 2 wc,de normális.


Ez a kaja miatt volt?Vagy egyéb oka van?


2014. máj. 7. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:

A lenmag és a kókuszreszelék (meg a többi) nem okoz autoimmun gyulladást.


Igen ezt ajánlják emésztőrendszeri gyulladásos betegeknek, de még jobb lenne ha berögzülne hogy a táplálkozás =/= kenyérevés.


Az ételek: hús, zsír, zöldség, gomba, gyümölcs, olajos magok.


Krónikus betegeknek szigorú paleó, ketogén paleó, leginkább szigorú húsevés kell, természetesen nem maglisztes sütik és kenyerek, de erre az emberekben kellene igénynek lennie, elvben a maglisztes kenyerek 'beleférnek'.


Hát kinek, nekem biztosan, egy betegnek nem biztos hogy azzal kell nyitnia, de a paleó nem is magkenyérevésről szól.

2014. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:

8 hónapja.. azért az nem most volt. De jó lenne tudni, hogy miért voltál tükrözésen?


Glutén-tejmentes táplálkozás nagyon jó arra, hogy ne legyél puffadt, jobb legyen a közérzeted, sok mindenen segít.

A tévhittel ellentétben pedig az általam felsorolt betegségeket nem gyógyítja...

2014. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
volt egy műtétem régebben és annak a kontrolljához tartozott a tükrözés.De erre a műtétre egy baleset miatt volt szükség ,nem emésztőszervi problémám volt. És 1 hét enyhe hasmars miatt nem rohanok megint tükrözésre..azért 1szer elég egy évben :Dsok is
2014. máj. 8. 10:45
 14/62 A kérdező kommentje:
A betegségeket sosem állítottam,hogy meggyógyítja :o
2014. máj. 8. 10:46
 15/62 anonim ***** válasza:

Jaj neeem :D Nem tükrözés! Amit én mondtam az olyan, hogy 'produkálsz', és mintát vesznek belőle egy kis tégelybe, azt pedig a laborban megvizsgálják. 0% fájdalom.

Nem is kell még ennyi miatt, ez bárkivel előfordulhat, csak ha többször is jelentkezik ilyen.


A tükrözést nem kell bemutatni, nem valami kellemes, bár nekem nagy a szám.. nálam altatásban végezték :P

2014. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
Nem Te állítod! :) A sok elvakult paleolitmániás zöldségbigyós emberke itt a fórumon.
2014. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:

Rosszkislány, a gyulladásos betegségeket nem gyógyítják, hanem gyógyulnak kiváltó ok, autoimmun folyamatok nélkül.


Persze ez nehéz, mert hiába eszel tej-gluténmentesen és gyógyulnál meg, ha az autoimmun betegséget a gyerekkorban belőtt 'védőoltások' adjuvánsai okozzák..

2014. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
Na ne mondd :D Most már nem is a paleo a menő, hanem jönnek az adjuvánsok XD Hát hiába, változik minden..
2014. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:

Én már elég régóta nem engedem magam belövetni. Tapasztaltam, többet árt, mint használ.

Autoimmun betegeknél pedig külön figyelmet fordítanak erre... szerintem sem véletlenül.

2014. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:

Dr. MinnieRizs


Még mindig nem tudni mi a kiváltó ok.. Elképzelhető minden, és semmi :)

2014. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!