Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a súlyom?

Szerintetek normális a súlyom?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, 168 cm, és 57 kiló... sportolok nagyon is versenyszerűen, úgyhogy elég erős az izomzatom.. most viszont elkezdtem egy fogyókúrát, napi 1000 kcalt eszek csak, de sajnos már nem bírom az edzéseket:( viszont már nem tudok többet enni, annyira összeszűkült a gyomrom.. Kérlek, segítsetek!!:(
2014. máj. 6. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már te is idióta. Majd nézhetsz ki a kis okos fejedből,amikor esel-kelsz az 1000 kcal-os étrended miatt. Ez nagyon kevés, pláne ha versenyszerűen sportolsz is.... A súlyod meg tök normális! Ha 80 kg lennél,akkor kellene fogyókúráznod. Nem muszáj a divatmajmok mögé beállni a sorba = deszkára fogyni magad és tönkre b*szni a szervezeted..... Hülyehülyehülye...................
2014. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Még valami: de,tudsz enni. Próbáld meg, nem olyan szörnyű. A gyomor tágulékony szerv! Egyél sok husit, zöldséget. Nem fogyizni kell, hanem egészségesen étkezni, sportolni - nálad utóbbi meg is van. Sok sikert!

2014. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Küldj magadról képet
2014. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ó, isten ments hogy fogyókúrázz aranyom! :) örülnék ha ilyen alkatom lenne! És tessék normálisan enni! ;) 25/N
2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!