Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Hasmenés normális az életmódvá...

Hasmenés normális az életmódváltás után közvetlenül?

Figyelt kérdés

2-3 hete étkezem nem szigorúan,de többnyire követve a paleolit módszert. Glutént és tejet semmilyen formában nem fogyasztok,mivel laktóz intoleranciám,illetve ekcémám van.

Kb 1-2 hétig végig hasmenésem volt (bocsánat a részletezésért) ,de nem a brutálabb fajtából,csak többször mentem wcre,és a produktum állaga nem volt éppen szilárd,hogy úgy fogalmazzak:D Most 2 napja elmult,maradt a napi 2 wc,de normális.


Ez a kaja miatt volt?Vagy egyéb oka van?


2014. máj. 7. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

Azért mert minden orvos debil, még nem lesz igaz az a baromság amit mondanak.


Konzultálj már autoimmun betegségekről egy autószerelővel.. kb. hasznosabb lesz mint egy orvossal, mert egyikük képzése sem teszi őket jártassá a témában, de az autószerelőnek legalább nem lesz öntelt beképzeltsége miszerint tud gyógyítani (ezért inkább vele beszélj).


Ellenszer pedig nincs, 1-1 méreg ellen létezik ellenszer vagy antitoxin, de bizonyos fehérjék ellen, bélfalat károsító lektinek ellen nincs. Azokat nem kell megenni.


Vagy nem kell higanyt injektálni a vénánkba, meg ilyen apróságokra lehetne figyelni sőt kellene.


Orvosok módszereiről és tudásáról beszélünk, orvosok halál komolyan gondolják hogy ezek az adjuvánsok a védőoltásokban jó dolgok, holott léteznek adjuvánsmentes immunizálások is (olcsóbb előállítási költségük van, jóval drágábba kerülnek nehogy a normál szegény ember is hozzá juthasson ezekhez).


Az egész egy szép összeesküvés, az egyik lényeg pedig az, hogy legyenek képzett idióták, akiket éveken át kondicionáltak arra hogy csőlátásuk legyen és nehogy észrevegyék a lényeget. Így működik az egész, így sosem lesz a krónikus, gyógyítható betegségek gyógymódja elterjedt..


De persze az lesz, mert az emberek ébrednek, köztük még orvosok is, és nem hagyják hogy örökké így maradjanak a dolgok, csak ez lassú. Addig meg tegyél már magadért!

2014. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:

Rendben. :)


"Ostoba nő az, aki a férfiakkal vitatkozik... A nő ne arra törekedjen (...), hogy igaza legyen. Hagyja meg a férfiaknak. Hadd legyen igazuk. A nő békességre törekedjen (...). Azzal mindent elérhet, amit csak akar."

Kodolányi János

2014. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

Nem velem van vitád..

A viták feladása pedig olyan erény, amit nekem is éppúgy tanulnom kell, tehát én is hagyhatnám ennyiben :)

2014. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Helyes. Tanulnom kell a behódolást (ami úgyse fog menni), mert ha mindig ilyen pimasz házisárkány természetem lesz, akkor idegösszeomlást fog kapni a férjem..
2014. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

Nincs házisárkány természeted.


Érdekes témákat feszegetünk. Olyan férjet találj aki szintén tud hallgatni, vajon egyenlő rangúak-e az a férfi és nő, ahol csak a nő tud mosollyal és hallgatással elengedni egy vitát, nézeteltérést?


Ne szárnyalj túl mindenkit :)

2014. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

Akkor nem veszekedtünk még eleget. :) Alapjába véve nem vagyok egy 'mosollyal és hallgatással' bármilyen konfliktust elengedő típus. (bár ez inkább helytállóbb olyan személyeknél, akik fontosak nekem.)


Viszont ha kulturáltan megtudjuk beszélni, és nem úgy állunk hozzá, mint a vademberek, akkor az már egy jó irány a fejlődés útján.


Mondták már nekem vita kezdetén "Na, jól van, aludj egyet, az majd segít és holnap visszatérünk rá." :D (heves indulataimnak köszönhetően megbántok olyanokat is, akiket nem kéne..) Hát igen, az idő segít...

2014. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Egyezzünk meg abban, hogy reméljük, hogy Rosszkislányt van aki rendszeresen elfenekeli eme természete miatt. :)


Paleóra átállásnál nekem is volt némi hasmenés az elején. Nekem a ketós irányzat jött és jön is be a mai napig. Elég rövid idő alatt 1-2 hét, nekem meg is szűnt és azóta elég frankó az emésztésem. A glutén, ha véletlen kerül az asztalra az tud huncutságokat csinálni, de egyébként király. Ha sok zsírt eszik az ember és mondjuk rá tol egy kávét, az egy időben gondot jelentett, mert instant hasmenés volt. Mára már ezt is bírom... :)

2014. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
A zsír nem okozott problémát és nagyon fincsi :) ti mennyit szoktatok használni,ha zöldségeket pirítotok? Egy kiskanálnyi sok?
2014. máj. 8. 19:59
 39/62 anonim ***** válasza:

Akármennyit :-).

Rántotta alá van, hogy direkt jó sokat hogy sokáig jóllakott legyek :-D. Szokott is sikerülni :-D...


Minimoris, Rosszkislány...esetleg egy randi :-D?

2014. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
csak ne vacsorázni menjetek,mert abból verekedés lesz :D
2014. máj. 8. 22:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!