Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Rosszabbul érzem magam, mióta...

Rosszabbul érzem magam, mióta diétázom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy februárban kellett kezdenem egy 150 szénhidrátos diétát 1200 kalóriával karöltve. Fogytam is 23 kilót ezidő alatt, nem is ez a baj. Hanem. Körülbelül egy hónapja iszonyatosan hullik a hajam, folyamatosan fáradt vagyok, émelygek, töredezik a körmöm. Bármennyit alszom, mindig úgy kelek fel, hogy fáradt vagyok. A munkahelyen is egyre több hibát vétek, mert annyira fáradt vagyok, hogy nem tudok figyelni. Nemrég egy éjjel felkeltem, akkor is émelyegtem, fájt a fejem, mintha satuba lett volna szorítva. Főleg a tarkó részén. Azt hittem sose lesz reggel. Voltam már orvosnál, hétfőn kell mennem vérvételre, de ettől függetlenül érdekelne, hogy ez mitől alakulhatott ki? Hirtelen fogytam volna? Így is van bőven leadni valóm, az biztos, hogy nem hagyom abba a diétát. Csak nem értem, hogy mi lehet a gond. Mit csinálok rosszul?

2019. aug. 24. 13:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma kaptam meg az eredményt, minden tökéletes. Tavaly, illetve év elején volt egy petefészek cisztám, ami felszívódott. Valószínűleg az újult ki és okoz hormonális problémákat.
2019. aug. 30. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!