Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 3 hónap alatt lehet fogyni...

3 hónap alatt lehet fogyni 10-15 kilót?

Figyelt kérdés

2020. febr. 25. 10:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
*venni
2020. febr. 25. 14:46
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha van miből akkor lehet. Nàlad ennek nem sok esélye van.
2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet,de minek. nem 3 hó alatt híztál meg...
2020. febr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elmondom az én eddigi tapasztalataimat. Karácsony óta 4 kiló ment le. Hasonló alkat vagyok, mint te. 167 centi/ 70 kiloról kezdtem.

Minden cukros ételt megszüntettem, néha belefér egy cukormentes süti. Kb hetente 2 hetente 1 db. A fehér kenyeret, krumplit meg tésztát, olajos sülteket teljesen megszüntettem. Ebédet rendelek diétásat, menüt. De többnyire krémleves van meg valami sülthusi párolt vagy grill zöldséggel. Vacsira általában tojást eszek par szelet pirítóssal. Reggelire szalonna, zöldségek pár szelet pirítós. A lidlben meg tescoban kapni ultra szénhidrátcsökkentett szeletelt kenyeret. 6.2 gr szénhidrát van 100 gr kenyérben. A toast kenyerekben átlag 48 gr szénhidrát van.

Eljárok hetente 3-4x 45 percre köredzésre.

Otthon is lehetbe edzeni, de nekem valahogy mindig lankadt a kedvem meg mindig volt valami más amit csinálhattam volna ezért gyakran elmaradt. Heti 3 edzés az kelleni fog neked is.

Az edzőterembe ahova járok van baba mama torna is,ahova viszik a gyerekeket. Egy másik közeli teremben meg gyerekmegőrző van. Szerintem a te környékeden is biztos van ilyen. De hozzánk járnak gyesen lévő anyukák is, ők a nagyszülőkre bízzák addig a gyereket vagy az apára. Ha megoldható, akkor heti 2x 1 órára csak tud valaki vigyázni a gyerekre. A maradék 1 alkalomkor meg otthon edzel. Vagy hétvégén mész el 2x edzeni,ha az apuka otthon van.

Én is gyorsabban akartam ezt a 10 kilót leadni, de már látom, hogy reálisan havi 2 kiló megy le nem éhezéssel és sok edzéssel.

Sok sikert! :)

2020. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Intenset edzést (rákeresel). Ez egy egyre nehezedő HIIT jellegű edzés (kezőtől haladóig). Étrend is van mellé, ha mind a kettőt rendesen csinálod, lefogysz. Nem könnyű, nehéz, cserébe hatásos. Fogyni csak megfelelő étrenddel és sok mozgással lehet hatásosan.
2020. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!