Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Az lehetséges, hogy napi 50...

Az lehetséges, hogy napi 50 gramm szénhidrátot eszem, de még így sem fogyok?

Figyelt kérdés
A kalóriabevitelem viszont jó magas (2500 környékén). A Norbi féle étrend, közel 1000-1200 kcal-t tartalmaz. Azzal még úgy is fogynék, ha ennék szénhidrátot. Tehát ez az egész szénhidrátmentes életmód egy nagy humbuk? :D
2022. jún. 18. 16:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
27%
ez rengeteg ! sportolok esznek ennyit nem egy nulla mozgassal elo ember,,te jo eg .... edd a felet mindenbol + 10,000 lepes naponta
2022. jún. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
de ha te vagy a The Mountain akkor meg keves is ez az etrend :D
2022. jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%

Ne viccelj már, én 150 kilósan nem tudok együltő helyemben megenni fél kiló csirkét... nemhogy kétszer egymás után három óra különbséggel! Ezt nem lehet a testsúlyodra fogni, borzasztóan túleszed magad.

Saláta helyett/mellé én megpróbálkoznék a helyedben egyéb köretekkel (barna rizs vagy basmati, bulgur, stb), és kezdd el csökkenteni a hús mennyiségét fokozatosan.

Zsírban sütés helyett egyéb elkészítési módban is érdemes lenne gondolkodni, ott is rengeteg a felesleges kalória.

2022. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%

Egyél sok zöld zöldséget és egyél kis adagokat...

A ki tudnám zabálni a hűtőt fő oka, hogy ki van tágulva a gyomrod és fér beléd cucc rendesen. Ne igyál fél litereket egyszerre, max 2decit,m de azt legalább fél óránként...

A napi kajádat meg oszd el 4-5 de akár 6-7 étkezére kicsi adagokra... szép lassan össze szűkül a gyomrod és nem lesz akkora mennyiségű kajára szükséged, hogy koplalásnak érezz egy egyszerű párszáz kacal-os diétát

2022. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%
Mármint párszáz kcal deficittel rendelkező diétát...
2022. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
84%

"Mozgásszegény életmódom van, jóformán csak a munkahelyemen mozgok"

akkor mire fel eszel ilyen ipari adagokat??? 5 tojas reggelire, fel kilo csirke ebedre?! es azt hiszed majd fogyni fogsz?? troll vagy?

2022. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
67%
26. Persze, hogy troll, már a kérdésen is látszott.
2022. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Szerintem aki azért jön ide, hogy hőbörögjön, felesleges. Az értelmes kommenteket köszönöm. Szép idő van, ma beiktattam egy 2 órás sétát, még este lemegyek ha jó idő lesz. A sok online fitneszgurunak pedig puszi. :)
2022. jún. 19. 17:18
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ez az egész szénhidrátmentes életmód egy nagy humbuk? :D"


Igen sajnos már évtizedek óta eveznek a szénhidrát ellenesség farvízén az Atkins, meg a Schobert Norbi félék.

2022. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28%
Az is nagy bumbuk aki szerint CSAK a kalória számit...
2022. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!