Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés
Folyamatosan viszem le a napi szénhidrátot,már napi 1g/tskg-nál tartok(mellette 2g/tskg fehérje),heti 3 súlyzós edzés,2-3x 1óra biciklizés,csak teljes kiőrlésű szénhidrát+zöldség,meg hétvégente van,hogy több szénhidrátot viszek be,de nem sokkal(azt mondják ez segít) és ez csak 1 kajálásra vonatkozik nem egy egész napra.Ötletek?még lejjebb kéne vinnem a ch-t?Annyira nincs sok felesleg rajtam,kb 3 kilót kéne ledobnom

2017. júl. 16. 15:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a 10-es választ fogadd meg.
2017. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat.Jelentkezem később:)
2017. júl. 16. 22:35
 13/17 anonim ***** válasza:

Jól mondja a 10-es!

A szénhidrátot ne akard minden áron csökkenteni, 100 g per nap alaphangon legyen meg.

(természetesen ahogy emeled kicsit a ch-t úgy csökkentsd ugyanannyival a fehérjét...nem kell attól aggódnod,hogy túl kevés lesz a fehérje,nem lesz)

A zsírra pedig nagyon figyelj oda mert azzal nagyon könnyű elszállni, sokan számomra felfoghatatlan módon nem is számolják bele a napi keretbe,mintha nem számítana az az 1-2 kanál zsír amiben pl a húst sütik.

2017. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És a zsírt azt hogy számoljam hozzá?Mert sütés után van valamennyi zsír ami megmarad.
2017. júl. 19. 07:41
 15/17 anonim ***** válasza:

Én mivel csak magamra főzök,egyszerre körülbelül 2 adagot így ha egy evőkanállal főztem akkor annak felét szoktam beírni (inkább írjak be többet mint kevesebbet).

Sokat számít, egy evőkanál kókuszzsír pl 100 kcal és 12 g zsír.

2017. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!így már sínen leszek😁
2017. júl. 19. 17:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Hajrá! :)
2017. júl. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!