Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Lesz így kockahasam? Mennyi...

Lesz így kockahasam? Mennyi idő múlva lesz látható a változás?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni 10 kg-t. 14 éves vagyok.

A következő a tervem:

Reggeli: 1 (műzlis)tál corn flakes choco vaníliás rizstejjel felöntve


Ebéd: hús zöldségekkel


Vacsora: nincs


Napi 1,5 liter víz. És mindennap szoktam enni 1 db fehérjeszeletet.


Mindennap 100 db haserősítő gyakorlat.

Heti 3-4 alkalommal 45 perc futás.

Mindennapos alapos nyújtás.


Lesz így kocka hasam? Mennyit fogok ezzel így leadni, mennyi idő alatt? Vélemény?


Olyan alkatú vagyok, aki inkább alul hízik, a hasam mindig laposabb volt és inkább combosabb vagyok.

Azokon a napokon, amelyeken nem futok, azokon ugye lenne a 100 db hasgyakorlat, lábra és combra, valamint karra gyakorlat, melyeket zsibbadásig csinálok ( mindig kitűzök egy időt és mindig teszek rá fél percet, aztán megint, addig amíg össze nem csuklok a fáradtságtól).


Lesz kockahasam? Ha igen, mennyi idő alatt, ezzel a fogyókúrával?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. máj. 7. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szálkásodni szeretnél, ne egyél cukros dolgokat. A csokis corn flakes tiszta cukor. A fehérjeszelet is. Ha már fehérje, inkább igyál fehérjeturmixot mint ilyen csokis szeletet (annak kb negyede-fele cukor). Reggelire egyél lassú felszívódású szénhidrátokat, pl zabpelyhet, a rizstej az jó, bár abban is van cukormentes, inkább azt kellene innod. És kevés ez a napi két étkezés nagyon. tízórai és uzsonna is kell, vacsora meg főleg. Nyugodtan ehetsz este 6 után is. Ha heti 3-4x futsz, akkor kell az energia, kaja nélkül majd a szervezeted szépen elkezdni az izmaidat lebontani. Amúgy kockás hasad nem attól lesz elsősorban, hogy sokat hasizmozol, hanem ha alacsony a testzsírszázalékod. Erre nagyon jó a heti 3-4x 45 perc futás, ha megfelelő pulzustartományban csinálod, biztosan fogsz tőle szálkásodni, aztán idővel ha már jobban bírod emelheted az időtartamot és az edzések számát is. Emellett persze erősíthetsz is, az nem hátrány, de alapvetően a kaja és a kardio az, ami miatt kockás lesz a hasad.
2018. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy a corn flakes cukros és így pótolja az egész napot és így elég így 2x enni. De akkor ez így nem igaz?
2018. máj. 8. 00:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy cukros, hogy pótolná a napot? Egyáltalán nem értem.
2018. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég kalóriát juttatok be, mely elegendő az egész napra
2018. máj. 8. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rossz az elgondolás. Egyrészt nem az a cél, hogy minél kevesebbszer egyél. Minél többször kell inkább kisebb adagokat. A kalória meg nem mindegy, hogy cukorból jön ami azonnal felszívódik, vagy zabpehelyből ami hosszan ellát energiával.
2018. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!