Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így? Lehet...

Mennyit fogyhatok így? Lehet jelentős (látható) változás?

Figyelt kérdés

Ezen a héten sajnos elég sokat ettem, ráadásul össze vissza. Ezért most egy 3 nap böjtre gondoltam. Hétfőtől pedig diétába kezdenék, ami a következőképpen nézne ki:

Reggel: tojás(1-2db) vagy sonka(kb50g) vagy sajt(1-2szelet), tehát vmi reggelizős fehérje + nyers zöldség(paradicsom, paprika, uborka stb).

Tízóraira 1 db gyümölcs pl egy alma vagy narancs.

Ebédre csak zöldségfélét ennék, mondjuk salátát vagy párolt zöldséget.

Estére pedig egy kispohár natur zsírszegény joghurt, kefir vagy kevés túró, ehhez egy db sárgarépa, karalábé vagy egy levél káposzta nyersen(szeretem ezeket nyersen ropogtatni amúgy is).

Emellett mindennap edzenék. Meg sétálok mindennap több órát.

Jó lehet? El fogom ezzel érni a változást? Vélemények?


Köszi, előre is!



2017. nov. 9. 18:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnézést, tízórai nem lenne.

Úgysem azon az egy almán múlik az életem..

2017. nov. 9. 18:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy, hany kg es hany cm? Meddig szeretnel fogyni? Szerintem picit keveset ennel igy, nem biztos hogy egeszseges lenne😐 inkabb vmi lassabb de biztosabb modszerrel kellene fogyni😊
2017. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy sz..r.
2017. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!