Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apósom nem érti meg miért nem...

Apósom nem érti meg miért nem jöhetett babát látogatni .. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Apósom szeretett volna ma jönni, de én megkértem hogy ne jöjjön mert az anyósom akivel természetesen egy háztartásban élnek eléggé beteg . ( Nagyon rondán köhög , valószínűleg valami vírus ) Mikor megkértem még ő volt megsértődve . Azt hozzá tenném hogy a kézmosás sem volt számukra alap mielőtt hozzá nyúlnak a picihez és állandóan a kezét puszilgatja anyós . A párommal nagyon összevesztünk, mert szerinte én túl reagálom . Szerintetek ?

A kisbabám most lesz hat hetes és nem szeretném ha elkapna valamit .



2021. okt. 3. 22:26
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
97%
Én fiu vagyok és én se engednék beteg embert a gyerekemhez ha lenne gyerekem. A párod a felelőtlen hogy beteg embereket engedne a gyerekéhez.
2021. okt. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
7%
Pont ilyen a húgom, mint te. De aztán a taknyos gyereke simán jár betegen oviba, mert csak az övé fontos...
2021. okt. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
96%

3gyerekem van. Alap hogy ha valamelyik köhög, taknyol nem megyek babalátogatóba én sem (ritkán is találkozunk bnőmmel 😅) de ez most ilyen időszak.

A gyerekeim is tudják h bemegyünk, kézmosás, utána lehet babázni. A kezét arcát mem csesztetjük.

A lábát pocskját hátát szokták simizni.

Ez nem vitrinben tartás. Alap dolog.

2021. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
0%
Anyatejes csecsemő ritkán fertőződik meg.
2021. okt. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
3%

Legközelebb találd ki előre a részleteket, ne közben.

Mert elég fura, hogy nagyon összeveszel a pároddal azon, amit ahogy normálisnak tartasz később, mert hiszen ő férfi, máshogy áll hozzá.


Előbb balhézol vele, majd mikor szóvá teszik, hogy minek szültél ilyennek, azt mondod, jogosan gondolkodik úgy, ahogy. Akkor miért is volt a vita?

Mert közben elfelejtetted, mit kamuztál?

2021. okt. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
87%

26, Ööö... ez egy tök normális emberi reakció. Összeveszem a párommal, mert idióta, de ha a környezetemben mindenki elkezdi savazni, hogy idióta, akkor zsigerből fogom megvédeni, hogy nincs igazuk a beszólogatóknak, mert Ő A PÁROM.


Amúgy meg, attól, hogy érthető, hogy a (legtöbb) férfi nem úgy áll a saját gyerekéhez se eleinte, még nem lesz kevésbé dühítő, pláne a hormongőzös gyermekágyi időszakban.

2021. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
0%

27. nem egyszerűen védi, megmagyarázza, miért van igaza...

Annyira túltolta a 21-ben, hogy röhejes.

2021. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Betegen nem megyünk látogatóba kisgyerekesekhez, nem tudom, mit olyan nehéz ebben felfogni sok egybitesnek.
2021. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hagytam volna!Basszus ez alap,ha beteg vagyok nem viszem a náthát sehova,ha van pici ha nincs.😡Lehet hogy rajta nem jött ki,de lehet hordozó és átadja nektek a betegséget.
2021. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
89%

Az én apukám sem jön látogatóba a 6. Hétig mert addig nincs immunrendszere a babának,plusz apám tanár és közölte nem jön át hátha elkapja a covidot és nem is tud róla.

Amúgy hasfájás ellen nekünk tökéletesen bevalt az espumisan csepp, csökkenti a baba gáz képződését. De 4-5 nap míg hát.

2021. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!