Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apósom nem érti meg miért nem...

Apósom nem érti meg miért nem jöhetett babát látogatni .. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Apósom szeretett volna ma jönni, de én megkértem hogy ne jöjjön mert az anyósom akivel természetesen egy háztartásban élnek eléggé beteg . ( Nagyon rondán köhög , valószínűleg valami vírus ) Mikor megkértem még ő volt megsértődve . Azt hozzá tenném hogy a kézmosás sem volt számukra alap mielőtt hozzá nyúlnak a picihez és állandóan a kezét puszilgatja anyós . A párommal nagyon összevesztünk, mert szerinte én túl reagálom . Szerintetek ?

A kisbabám most lesz hat hetes és nem szeretném ha elkapna valamit .



2021. okt. 3. 22:26
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
31%

Én csak azt nem értem, miért kell errôl kérdést kiírni?

Annyi ilyen volt már, após/anyós köhög, nem mos kezet, hozzányúl a baba kezéhez stb. Ugye nekem van igazam⁇... Aztán szapuljuk együtt a kérdezôk anyósát/apósát, mintha ez megoldana bármit is.

2021. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

22es nnem vagyok olyan mint a hűvös mert nekem más gyereke épp ugyanúgy fontos

Persze hogy megvédem mikor a kérdés másra irányul de megkérdezed miért szültem neki gyereket :D Egyáltalán nem adok neki igazat most sem

Szorítkozz a lényegre

2021. okt. 4. 09:47
 33/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan mint a húgod *
2021. okt. 4. 09:47
 34/51 anonim ***** válasza:
96%

Én sem engedtem volna így.

Mondjuk egy felnőtt embernél nem tudom, hogy egyébként mért nem egyértelmű a dolog, hogy ha valaki beteg akivel egy háztartásban élnek akkor ne menjen baba közelébe.

A párodat sem értem. Mondjuk te vagy vele gondolom többet nem ő ha beteg lesz.

Jól tetted, hogy nem engedted.

2021. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
96%

Én sem engedtem volna,sőt a férjem sem

Kislányunk 2hónapos volt,anyósomék nagyon betegek voltak,de azért be akartak jönni meglátogatni az unokát,csak 2 percre,a férjem nem engedte nekik,mondta majd ha meggyógyulnak

De nem sértődtek meg a nagyszülők,megértették,hisz mi vagyunk a gyerek szülei,és ez a természetes

Egy biztos,hogy kösd fel a gatyád,ha a férjed ebben az esetben a szüleit "védi" és nem a gyermeke egészsége a fontos...hát ...érdekes

Mindenesetre ne hagyd magad,és picit beszélgess el a férjeddel,mert ha már most ez van,mi lesz még késöbb?!

2021. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
35%

kösd fel a gatyád,ha a férjed ebben az esetben a szüleit "védi" és nem a gyermeke egészsége a fontos


jaj, de hát a férje csak apa, satöbbi... nem látod, hogy kidumálja?

2021. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos ebből jó nem fog kisülni,ha már most ez van,pedig még 6 hetes a pici

Tök mindegy,hogy kidumálja

Most ez,jövőhéten majd más probléma,majd mindenben anyósnak van igaza stb

2021. okt. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem dumálom ki a férjemet, mert ezt a helyzetet igen is szarul kezeli. Mióta a kicsi meg lett azóta látszik mennyire a anyja oldalán van . Előtte nem volt konfliktus velük, nem jártak a nyakunkra . De mióta itt a baba azt hiszik mindenbe bele kell okoskodni, pedig nem kértem tanácsot és segítséget sem tőlük.

Nem védem. Csak arra vagyok kíváncsi más is volt ilyen helyzetben?

2021. okt. 4. 13:18
 39/51 anonim ***** válasza:
84%

Ezt én sem értem, hogy felnőttként miért nem lehet megérteni, hogy még ha nem is betegek, de úgy ne nyúljanak a picihez, hogy ne mosnának kezet!!! Ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Sajnos az én anyosomek is ilyenek. Komolyan mondom borzasztó. Én épp babát várok, de sógornőm nemrég szült, hazamentek anyosomekhoz és kézmosás nélkül fogdossak a gyereket, kopkodik, beszél neki anyósom, hogy " ki a csúnya? Köpd le!" Közben ő meg kopkodi a gyereket....

Ennyire bunkó stílust. Az eszem megáll. Sogorom ki volt akadva és rászólt anyosekra és még fennhangon anyósom szólt vissza, hogy ugyan már mit feltegeti ennyire. Mondtam is a férjemnek, hogy ha majd a mi gyerekunkkel csinálják ezt nagyon össze fogok velük veszni!

Alapvető dolognak kellene lennie pl a higienianak is! Komolyan mondom az eszem megáll.

2021. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
13%

Úgy érted a kisbabátok lesz 6 hetes nem a kisbabád..

Miért írtad ki a kérdést? Bánt hogy a kisbabátok apja másképp érez mint te ? Az ő gyereke is, együtt kell döntenetek ezentúl mindenben.

2021. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!