Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apósom nem érti meg miért nem...

Apósom nem érti meg miért nem jöhetett babát látogatni .. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Apósom szeretett volna ma jönni, de én megkértem hogy ne jöjjön mert az anyósom akivel természetesen egy háztartásban élnek eléggé beteg . ( Nagyon rondán köhög , valószínűleg valami vírus ) Mikor megkértem még ő volt megsértődve . Azt hozzá tenném hogy a kézmosás sem volt számukra alap mielőtt hozzá nyúlnak a picihez és állandóan a kezét puszilgatja anyós . A párommal nagyon összevesztünk, mert szerinte én túl reagálom . Szerintetek ?

A kisbabám most lesz hat hetes és nem szeretném ha elkapna valamit .



2021. okt. 3. 22:26
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem reagálod túl. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de apósod és anyósod is önző. Azért a pár jókedvű unokázós óráért képesek lennének megfertőzni titeket, úgy, hogy a kicsinek még az immunrendszere sem alakult ki. Ezt mind csak azért, hogy jól szórakozzanak. Annyira utálom az ilyet, de ahogy látom sokan.


Az én családom tudja, hogy mióta terhes lettem és jött a covid kiakadok 1 tüsszentésre is (na én szerintem tényleg túlreagálom), úgyhogy ők ezt úgy oldják meg, hogy szépen eltitkolják előlem, ha szerintük semmiség a bajuk. Anyukám a 9 hónapos unokáját meglátogatta úgy, hogy nem is szólt arról, hogy a vele egy háztartásban élő tesómnak napok óta fáj a torka, pár nappal később szólta el magát... A párom mamája, a dédimama megfázva (előtte 1 héttel szintén megfázott rokonokkal találkozott, szóval valószínűleg vírus okozta) jött hozzánk amikor a kicsi 10 hónapos volt. Amikor szóvá tettem, hogy inkább menjünk már ki az udvarra, hogy szabad levegőn legyünk, akkor kitört a családi dráma, egyszerre támadott a saját férjem, az anyósom és a dédimama is, hogy én nem vagyok normális. Szóval ennyit mind a kettő családrészről... Ha nem haragudnék meg arra, hogy valaki betegen beállít a gyerekhez, akkor szerintem mindenki jönne hozzánk kb még ebolásan is, mert csak "kicsit megfázott". Amúgy amíg nem lettem terhes sosem érdekelt, ha beteggel találkozom, sőt még jól meg is puszilgattam őket, hogy ne kelljen dolgozni vagy suliba menni. De a terhesség/anyaság és a covid egyidőben sajna belőlem túlféltést váltott ki (már dolgozom rajta).

2021. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!