Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák hogyan?

Egyedülálló anyukák hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék segítség nélkül (se rokon se senki) 190Eft-os fizetéssel helyet találni magunknak 1éves gyerekkel Budapesten? Hogy tudnám fent tartani?


Még nem mentem vissza dolgozni még nem kerestem bölcsit még nem találtam albérletet de egyszerűen nem bírom a párommal. Merre induljak, hogy oldjam meg? Segítsetek kérlek ha vissza mennék dolgozni max 190eft-ot kapnék fizunak kétségbe vagyok esve de nem bírom már idegekkel lépnem kell.



2023. febr. 3. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha úgysincs senkid, akkor nem kéne Budapesten maradni. Megyeszékhelyek olcsóbbak, és ott is van munka.
2023. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:

Es onkormanyzati lakas? Azok olcsobbak csak nem tudom jarna e.

190+ gyerektartas meg majd jon a gyes+csaladi :( Tudom, hogy ti nem tudjatok megoldani a problemam csak hatha valaki volt ilyen helyzetben es hogy oldotta meg :(

2023. febr. 3. 15:39
 13/65 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kérdező ez hátha segít.benne van hogy mi a feltétele az önkormányzati lakás igénylésének illetve milyen szociális elvárásoknak kell megfelelni

2023. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%
Önkormányzati lakással nem az a gond, hogy járna vagy sem hanem, hogy nagyon nagy mázli(ismerős) kell hozzá.
2023. febr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
100%
13as válaszoló vagyok.Kérdező azt tudom tanácsolni hogy ahol rendelkezel állandó lakcímmel oda be mész az önkormányzathoz érdeklődni és el mondod a helyzeted sajnos és sem látok sok esélyt hogy kapsz önkormányzati lakást de egy próbát meg ér hátha szerencséd lesz és tudnak valamit tanácsolni.
2023. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
46%

Az a baj, hogy hosszútàvú opciód nincs.


Oké, most kapnál egy önkormáyzati lakást, és ha 3 hónap múlva megszűnik a munkád, mert megunják, hogy mindig beteg a gyerek és otthon kell maradnod táppénzen? Vagy bármi más okból kirúgnak, ott állsz egy fillér nélkül? És ha nem kapsz másik munkát, ami összeegyeztethető az ovival, akkor a gyerek megy otthonba, te meg utcára?


Ezért kell háromszor meggondolni, kinek vállalsz gyereket, ha senkid és semmid nincs, akkor meg 10-szer. Te nem tetted, sajnos így marad az, hogy maradsz a pároddal és tűrsz.

2023. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
100%

Ne vicceljünk már.

190eft kb annyira elég, hogy éhenhalj.



Keress egy anyaotthont. Onnan munkát! Így van esélyed talpra állni.

2023. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező azt tudom még tanácsolni hogy még maradjatok a párodnál a gyerek menjen bölcsibe te meg keress valami jobban fizető munkát és utánna albérletet keresni és letudtok lépni a párodtól.Sajnos nincs sok választásod.
2023. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
86%
Vagy pedig tényleg anyaotthonba mentek.
2023. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha anya otthonba mennenk elvenne tolem a gyereket a parom. De mar o is mondja hogy mikor megyunk mar el. Le se szarja a gyereket most tette meg az elso lepeseit es semmi reakcioja nem volt ra egyszeruen hidegen hagyja
2023. febr. 3. 16:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!