Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák hogyan?

Egyedülálló anyukák hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék segítség nélkül (se rokon se senki) 190Eft-os fizetéssel helyet találni magunknak 1éves gyerekkel Budapesten? Hogy tudnám fent tartani?


Még nem mentem vissza dolgozni még nem kerestem bölcsit még nem találtam albérletet de egyszerűen nem bírom a párommal. Merre induljak, hogy oldjam meg? Segítsetek kérlek ha vissza mennék dolgozni max 190eft-ot kapnék fizunak kétségbe vagyok esve de nem bírom már idegekkel lépnem kell.



2023. febr. 3. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az anyaotthon a legreálisabb esély. Bárhol az országban, ahol éppen van hely. Ott segítenek talpra állni, munkát keresni, sokszor még utána lakhatást is. Van anyaotthonban dolgozó ismerős, ha valakit nem sikerül talpraállítani, arról általában az egyén tehet. Egy évig minden hátteret biztosítanak, hogy sikerüljön.

Szerintem albérletben a mai világban esélytelen. Persze az sem mindegy hol laksz, ott mennyi a bérleti díj. Gyerektartással nem számolnék fixen, mert az ilyen apától vagy jön, vagy nem. Ha nem fizet, idő eljutni odáig, hogy ki legyen belőle kényszerítve. Szóval anélkül is tudni kell boldogulni.

2023. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Felbukkant most a multambol egy ember akit elhajtottam a parom miatt. A parom is jo ember meg O is de nem vagyok boldog a parom mellett lehetnenk de nem tudok ugy erzem megorulok ettol a helyzettol mert nem szeretnek ket pad koze esni es nekinek se akarok fajdalmat okozni nem birom ezt mar
2023. febr. 4. 13:41
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te egy olyan embert nevezel jó embernek aki le se sz@rja a gyerekét meg a gyereke anyát meg el akarja venni a gyereked vagyis fenyegetőzik vele de közben alig várja hogy elmenjenek onnan.neked az ilyen az jó ember? Mert az ilyet még férfinak se nevezném.
2023. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
43as vagyok nekem a jó ember az ott kezdődik aki segíti és támogatja a gyerekét és a gyereke annyát ahogy csak tudja még akkor is ha a kapcsolatuk nem úgy alakul ahogy kéne
2023. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írják az anyaotthont, ami megoldás is lehetne. Az a helyzet, hogy azért ott sem könnyű. Barátnő sem tud segíteni?
2023. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Ott sem könnyű de átmenetileg megoldás lehet amíg nem lesz jobb nekik,nem a végtelenségig kell ott maradni.Albérletet meg nagyon nehéz találni főleg kisgyerekkel nem is biztos hogy találna meg ha 190 E ből le jönni kb 100 albérletre marad 90en ami semmire nem elég az önkormányzati lakás az megint nagyon kérdéses, barátnő család rokon megint nem jöhet szóba szóval marad az anyaotthon ha nem akar a párjával maradni.
2023. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lenne a helyes megoldas. Igy nem vagyok boldog soooot.. viszont ha parom nem talalna maganak valakit vagy boldogtalan lenne belepusztulnek. Tudom hulye vagyok mert manipulal de amugy ezeket leszamitva tenyleg nagyon jo ember es ezert egyszeruen minden nap minden perceben ostorozom magam egyszeruen kezdem feladni
2023. febr. 4. 16:04
 48/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló párkapcsolatban csak nekem nincs gyerekem,engem is zsarolt lelkileg a párom hosszú évekig szenvedtem míg végül sikerült kilépnem a kapcsolatból.Egy jó tanácsot tudok adni amilyen gyorsan csak lehet menekülj ebből a kapcsolatból mert csak zsarol,lelkileg tönkre fogtok menni a gyerekkel.Ha most nem lépsz ki akkor sosem fogsz de te tudod.
2023. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
78%
Úgy írják sokan az anyaotthont mintha csak egy ingyenes motel lenne ahová besétálsz és tárt karokkal várnak. A valóságban oda is várólista van és van hogy egy-két év mire tudnak fogadni. Csak azokat helyezik el azonnal akik fizikai bántalmazás áldozatai.
2023. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
De akkor mi van ha van egy no egy ujszulottel akinek nincs csaladja senkije akihez mehetne es elveszti mondjuk az alberletet amibe lakik?? Megy az utcara a gyerek meg otthonba? Tenyleg ilyen durva a vilag?
2023. febr. 4. 19:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!