Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák hogyan?

Egyedülálló anyukák hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék segítség nélkül (se rokon se senki) 190Eft-os fizetéssel helyet találni magunknak 1éves gyerekkel Budapesten? Hogy tudnám fent tartani?


Még nem mentem vissza dolgozni még nem kerestem bölcsit még nem találtam albérletet de egyszerűen nem bírom a párommal. Merre induljak, hogy oldjam meg? Segítsetek kérlek ha vissza mennék dolgozni max 190eft-ot kapnék fizunak kétségbe vagyok esve de nem bírom már idegekkel lépnem kell.



2023. febr. 3. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, alakult valami azóta?
2023. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:
Néztem itt egy bölcsit nálunk van napi felügyelet 3200ft egy nap. A munkáltatómmal beszéltem 6órás reggeli melót tudna adni 7től 1ig. Így talán valamennyit félre tudnék tenni amíg kapom a gyedet. Utánna valószínű munkaváltás de annyira vaccilálok szét marcangol ez engem már egy éve. Félek, hogy a gyerekem lelkisérült lesz, hogy bölcsibe adom és az apjától is elköltözünk majd, félek, hogy a párom is rossz útra tér ha mi elmegyünk mert alapvetően jó ember nagyon de egyátalán nem olyan apa amilyennek elképzeltem, évek óta nem tudunk semmiről se beszélgetni csak veszekszünk. Anyóséknál lakunk ők is nagyon szeretik a kicsit. És tudom, hogy a gyereket kell nézzem a szemem előtt de én annyira nem vagyok bolodog itt. Lepukkantam nagyon és úgy érzem költöznöm kéne szedje össze magát párom is én is ismerkedjünk másokkal és ha az élet úgy hozza úgyis visszatalálnánk egymáshoz de én azt kívánom találja meg azt a nőt akivel letudja élni az életét. Szeretem őt és nehéz az elengedés de ez így nem élet. Anyósomék nem tudják a problémát ha beadom a bölcsibe bíztos kérdezni fognak és rájönnek akkor még ki is utálnak engem innen. Egyszerűen egy szörnynek érzem magam de egy gyerek akkor tud boldog lenni ha a szülő is az 😔😔😔
2023. febr. 9. 11:24
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
És ha elveszíted a munkahelyed, mert a gyerek sokat beteg, mit fogsz csinálni?
2023. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:
Ezt a munkát nem fogom hidd el
2023. febr. 9. 12:14
 65/65 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült lépned?
2023. aug. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!