Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló anyukák hogyan?

Egyedülálló anyukák hogyan?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék segítség nélkül (se rokon se senki) 190Eft-os fizetéssel helyet találni magunknak 1éves gyerekkel Budapesten? Hogy tudnám fent tartani?


Még nem mentem vissza dolgozni még nem kerestem bölcsit még nem találtam albérletet de egyszerűen nem bírom a párommal. Merre induljak, hogy oldjam meg? Segítsetek kérlek ha vissza mennék dolgozni max 190eft-ot kapnék fizunak kétségbe vagyok esve de nem bírom már idegekkel lépnem kell.



2023. febr. 3. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt én is írni akartam, hogy várólistás...
2023. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
72%

De kérdező, most mit akarsz, hogy mások teremtsék meg a gyerekvállalás alapjait neked? Akkor kellett volna szülnöd, ha van normális végzettséged, munkád, tartalékod, meg nem a pasi lakásába mentek, hanem akár hitelesbe, de közösbe, amiből jut neked válás esetén.


Más is így csinálja, tanul, dolgozik, spórol, aztán 30 évesen vállal gyereket, ha akkkr van meg a keret, de nem kell anyaotthonba meg utcára mennie.


Ne haragudj, de azok alapján, amiket te itt leírsz, neked kb. semmi nem volt adott a gyerekvállaláshoz, ráadásul még nem is normális embernek szültél, de őt választottad, mert ilyenek vonzanak, ezalapján te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.


Ne adóztak többet, hogy eltartsunk titeket?

2023. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező igen ilyen durva a világ nagyon meg kell gondolni még 100x is hogy kinek és mikor szülsz gyereket.Te rossz embernek szűltél gyereket és úgy hogy tartalékod sincs.Annyit tudsz csinálni hogy maradsz szépen a párodnál elmész dolgozni a gyereknek meg keresel bölcsit és gyűjtesz pénzt.vagy mentek az utcára.
2023. febr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy nagyon nagy hibat kovettem el felelotlen voltam. Cseppet se banom a gyerekem, hogy megszuletett es amig elek torekszek neki arra, hogy a legjobb legyen de ugye ahog nekem is lelki egeszseg kell. Akkor szerintetek adjam bolcsibe menjek vissza dolgozni es ha osszeszedtem magam koltozzek?
2023. febr. 5. 10:48
 55/65 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak ezt tudod tenni jelen pillanatban
2023. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
23%

Nem mondtuk, hogy bánd, de ne is várd el, hogy azoknak kelljen finanszírozni a te felelösséged eredményét, akik meg igyekeznek felelősen gyereket vállalni



Mert akkor ennyi erővel nekem is adjon már valaki pénzt meg lakhatást, hisz olyan tisztességesen, szorgalmasan dolgozom, ezt miért nem becsülik?

2023. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 A kérdező kommentje:
Ember ki mondta, hogy barki is finaszirozzon nekem valamit???? Ketsegbe esetten tanacsot kertem nem penzt!! Nem tudom mert kell ilyen utalatosnak lenni a masikkal ha nem tudsz normalisat irni minek irsz.
2023. febr. 5. 12:29
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
56os ha jót nem tudsz írni akkor rosszat ne írj,mert ezzel nem segítesz.a kérdező nem pénzt kért hanem tanácsot! Nem mindegy azért A kérdésében egy szót sem írt arról hogy pénzt kérne!!!
2023. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
8%

Ezt kérdezted:


"De akkor mi van ha van egy no egy ujszulottel akinek nincs csaladja senkije akihez mehetne es elveszti mondjuk az alberletet amibe lakik?? Megy az utcara a gyerek meg otthonba"


Ne haragudj, de ez bújtatott célzás arra, hogy jó lenne, ha valaki megoldaná a lakhatásotok, élelmiszeretek, rezsiteket, mert te nem tudod, márpedig ez mind pénzbe kerül, amit másoknak kell befizetni.

2023. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 A kérdező kommentje:
Szovegertes nem megy akkor! Ezt arra irtam ha valaki ilyen helyzetbe kerulne nem kapna akkor se onkormanyzatit!! Szo se volt arrol, hogy ez en lennek vagy kernek barmit is masoktol! Magyarazhatsz a szovegembe valotlan dolgokat! Hulyeseget csinaltam de hulye nem vagyok!!
2023. febr. 5. 13:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!