Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 11/95 A kérdező kommentje:

Igen, 10 éve vagyok és számomra csodálatos volt. Nincsenek önbecsülési gondjaim, pláne nem 25-26 évesen nem voltak! A környezetemben csodálkoztak, hogy nincsen senkim, vagyis azt hitték. Aztán elkezdtek rájönni, hogy nagyon is van. Szóval ez most egy nyílt titok körülöttem. Ha valaki róla kérdezne majd, egyszerűen megmondom, hogy nem akarok róla beszélni. Nem kezdem el bizonygatni, hogy szeret, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy mint ahogy itt is megállapították sok házasság/kapcsolat nem tart addig, mint amennyi ideje "k**rogat" engem, ezért nem hiszem, hogy ez érzelmek nélkül működne. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolatunk nagyon is árnyalt, nem arról van szó, hogy néha eljár hozzám csak azért. Szóval a dolgok nem csak feketék és fehérek, de ez most mindegy is.


Köszönöm egyébként a válaszokat! Olyan szinten nem vagyok képbe ilyen téren, hogy az elképesztő, és ráadásul nem túl régen derült ki, tehát még semmi sem biztos a jövőre nézve.

2017. ápr. 25. 21:44
 12/95 anonim ***** válasza:
100%
De ha vannak erzemek miert nem veled van?
2017. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
100%
A pasi amugy vagy kettos eletet el majd (sajnos sok ilyen fereg van), vagy havonta a bankszamladra utal egy kis gyerektartast es ennyi. Ez barhogy vegzodhet. Most derul majd ki igazan hogy vannak-e erzelmek, mert ha vannak akkor apa akar lenni nem csak penzcsap, ha nincsenek, egybol dobbantani fog. A szex ugyanis mas lesz (nyilvan) es innentol nem edeskettes lesztek ha megszuletik, hanem barmikor meglatogat teged egy laza este remenyeben, mar nem ugyanaz lesz mert ott lesz a kozos baba.
2017. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
100%

Haho,ugyanmar ne altasd magad. Ha szeretne veled lenne. Ebreszto. 10Eve kurogat,mert unta a felesege p.unciat,es megtalalt teged,ha te szulsz,teged se fog mar annyira csipazni,aztan ki tudja lehet a feleseg,es melletted,meg van valakije pluszba,vagy ribikhez is jar. Undorito. A feleseget sajnalom a legjobban. En n tudom hogy az ilyen nok mire nezik sajat magukat,de en biztos nem ernem be ennyivel,en tobbre tartom magam,de ugy latszik te sem tartod magad tobbre,mint a szeretod teged. Es hogy ki lesz az apa?? Hat nyilvan csak egy lesz,aki teherbe ejtett,a gyerek biolkgiai apja.

Az mar egy masik dolog,ha talalsz egy olyan balekot,lassan kozel a 40-hez ,aki veled is marad,es kozosen folnevelitek.

Szegeny gyerek,en biztos nem akarnek egy kalandbol szuletni.

2017. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
100%

apja a drága szeretőd lesz.

de jelen nem lesz, max ad egy kis pénzt havonta.


ja és igaz, szted nagyon szeret...de biztos, ha 10 éve nem válik el, és gondolom oda is csinál egy két gyereket.

szánalmas vagy, és majd a gyereked is rájön, ha megtudja. én nagyon szégyellném, ha anyám csak egy ágyas lenne sok évtizeden keresztül és neki ez elég.

2017. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
100%

Olyan furcsa, hogy sokszor a munkajukban sikeres, ertelmes es korantsem fiatalka (azaz nem huszas csitri) nok milyen naivak a parkapcsolatok teren. Ezen mindig meglepodok.

Na de a lenyeg: ha a pasi a csaladot valasztta anno, oket szereti jobban. Es a feleseget is, csak epp a szexualitasra raunt vele. De most erdekes lesz hogy a terhesseged tudataban is megmarad-e a viszony, hiszen pont az szunik meg, ami miatt a ferfiak szeretot tartanak: az edes felelotlenseg. Ugyanis innentol a te hazad tajan is felelos csaladapa lesz. Tehat ez lehet, megijeszti majd es veget vet az egesznek. Keres egy olyan not aki mellett ujra o lehet a kanos szexgep a kis pasztororakkal, szaros pelenka es gyereksiras nelkul. A feleseg megmarad, az uj szereto hamar meglesz, a legnagyobb vesztese ennek mindig a veletlenul teherbe ejtett szereto. Ez nem az elso ilyen sztori, hanem mondhatni a mai vilagban mar sema.

2017. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
100%
Az kicsit sem zavar, hogy a gyereknek semmi de semmi kapcsolata nem lesz az apjával? Vagy titokban találkoznak majd? De klassz lesz, amikor véletlenül össze futtok valami nyilvanos helyen és a gyerek majd rohan oda, hogy apa, apa....
2017. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol a pasi reakcioja lesz erdekes. Ugyanis innentol ha nagyobb lesz a gyerek, barmikor kiderulhet a mocskos kis kettos elete, ugyanis benne lesz a felsz, hogy a gyerek majd meg akarja ismerni az apjat es felkeresi. A csaladi eletenek (foleg a hazassaganak) meg hat onnantol annyi....

Szoval ha 10 eve nem vallalja fel a szeretot, most le fig sapadni mert egyszer eljon az ido, amikor muszaj lesz :) Mondjuk meg is erdemli, csak a gyereket sajnalom nagyon, neki nyilvan szar lesz igy felnoni.

2017. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
84%

Ha tiz eve nem vallalt fel teged,es nem valt el,nem hagyta ott az igazi csaladjat,akkor most szerinted megfogja tenni?? Csak mert teged teherbeejtett? Gondolom a felesegetol is van(nak)gyerekei,es ha nem tunt volna fel,anno o oket valasztotta,avval hogy nem hagyta el oket. Persze szeret,szeret,ha szeretne regen elvalt volna,es veled lenne. Egy terhesseg,egy (uj) gyerek (a szeretotol) miatt,nem fogja ott hagyni a csaladjat,ne is almodj rola. Epp ezert (csak tartott teged 10even at)mert unta a csaladi eletet,a feleseget,illetve csak a feleseget dugni,(megvaltozott test,szexualitas,stressz,szaros pelenka,koltekezesek,ejszakazas,gyereksiras),epp ezek voltak azok amikbol menekulni akart hozzad,a szeretohoz. Egyedulallo anya leszel,az tuti. De irtad hogy neked az is jo. Neha biztos meglatogat majd,titokban (vagy nem) ad egy kis penzt,de semmi tobbre ne szamits. De ha majd kiderul a kis viszonyotok,akkor a csaladjanak,es a hazassaganak annyi lesz,de szerintem akkor sem fog hozzad menni,inkabb keresni fog egy uj,fuggetlen szeretot.

Ez van.

Ha meg te csak ennyire tartod magad,az a te szegyened (mert szerintem ez szegyen) de vannak ilyen gusztustalan nok is,akik beerik ennyivel. A gyereket is csak sajnalni tudom,ha megis megszulod,na meg a ficko feleseget.

2017. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
93%

Ja,es nem vagy mar tini,fiatal,(18-20)eves,lehetne egy kicsit komolyabb gondolkodasod,felfogasod is,nem kene ennyire naivnak lennj,lassan 40fele. De a te dolgod.

Utolso voltam.

2017. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!