Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 81/95 anonim ***** válasza:
100%

#79

Ennek a munkához semmi köze, ne légy nevetséges :)

Én is késő estig dolgozom, a férjem is, országok között is gyakran repkedünk a karrier miatt. Mégsem aláznám meg magam annyira soha, hogy bevegyem ezt a "csak engem szeret, az asszonyt nem hagyja el,de kizárólag a gyerekek miatt"-kezdetű ócska sablon maszlagot.

2017. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha már ...

" Vagy abban sem vagyok biztos, hogyha erőltettem volna, akkor még most is együtt lenne a feleségével." Tehát LEHET,hogy ki tudtad volna erőszakolni azt, hogy veled, a lelki társával,a nagy szerelmével legyen? De nem biztos? És az csak kierőszakolással működhetne,és akkor is csak feltételesen, de nem biztosan?


"Arról természetesen tudok, hogy van köztük szexuális kapcsolat. Különben nyilván sejtené, hogy a párjának van valakije. Tehát a honnan van a gyerek kérdésre tudom a választ. "


A kérdésem arra irányult, hogy ha csak a gyerek miatt nem hagyta el az asszonyt, és van veled hazugság nélkül, akit, ugye, igazán szeret, akkor vajon miért csinált neki egyre újabb és újabb gyerekeket, szám szerint 3-at, tíz év alatt?


Hogy soha ne kelljen elhagynia,mert mindig lesz egy újabb kicsi?

Annyira te vagy a nagy és valódi szerelme,hogy egy másik nővel vállal 3 gyereket és valódi,közös életet, testileg és lelkileg is?


És te mindezt el is hiszed? Szerintem nem. Csak bizonygatod. Itt és magadnak is.

2017. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 A kérdező kommentje:

Nem, a munka számomra nem kifogás. 2 nap van az évben, amikor nem dolgozom, amúgy hétfőtől hétfőig, itthon is vállalok munkát, mint említettem. Persze, lehetne normális kapcsolatom a munkám mellett, nem ezt mondtam. Csak azt, hogy a napom nagy részét kitölti ez, a saját akaratomból, így hiányérzetem nem jellemző hogy lenne.

Egy nő rengeteg dologra rá tud venni egy férfit, nem erőszakból. Nem tudom, hogy "rá tudtam volna- e venni" (ez a kifejezés borzalmas), mivel ez már sohasem derül ki. Egy önálló, tőlem különálló lény, meg van a joga, hogy döntsön. Ahogy nekem is megvolt, amikor úgy döntöttem, hogy összejövök vele. Félreértés ne essék, ő sosem ígérgette, hogy majd elhagyja a feleségét. Nekem akkor ugyan miben is hazudott? Abban, hogy szeret? Nos, ezt ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ti tudjátok? :D


Csak ezt nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy én boldog vagyok így? Mivel a dolog már elment ebbe az irányba, mindenki azt bizonygatja, hogy én nem vagyok boldog, ő nem szeret, stb. Ez az ami zavaró, nem az, hogy én komolyan venném ezeket a szavakat.


Az biztos, hogy meg fogom írni, mi lett a vége, akárhogyan is alakul.

2017. máj. 10. 16:38
 84/95 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo,ha neked igy ez jo,es ez neked nem szar elet hogy egy tusko,3csalados apa,aki 10eve kurogat,es 10ev utan teherbeejtett,es te igy jonak latod az eleted,es szereted",ahogy a legutobbi hosszaszolasodban itt kozolted,akkor en aldasomat adom rad. Igy jartal. De szerintem ritka egy ostoba no vagy!
2017. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező:

igen, abban hazudott, hogy szeret. Ugyanis akit szeretünk, nem alázzuk meg. A szerelem fogalmi eleme a tisztelet. Akit titokban használunk ÉS közben azzal hülyítjük (te mondtad), hogy kizárólag a gyerek miatt van ez így, és közben újabb és újabb gyerekeket gyárt,az NEM szerelmes.


Sajnálom. Tudom,hogy ezt nem akarod hallani, és kikéred magadnak. De ha te soha nem akartad, hogy elhagyja a feleségét, akkor neki mi szüksége van arra, hogy a azzal hülyítsen téged, hogy csakagyerekekmiatt'?


Tudom, hogy mindig a tükör görbe. De egyszerűen fizikailag fáj látni, ahogyan magadat alázod ÉS közben önellentmondásokba hajszolod magad,hogy védd ezt a pasit,mert másképp nem lehet elviselni a tényt,hogy aláz téged és te is önmagad.

2017. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
62%
Sebaj, ha sikerül a terved és végül nagy nehezen elhagyja az asszonyt, legalább lesz egy összeillő pár, mert egyformák vagytok.
2017. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
75%

Igy van utolso,igazad van!

Ki a banatot erdekel ez a szakadt r.ibac ,mar unalmas,de komolyan. 10Eve kurogatja,egy nos 3gyerekes apa,mellette a feleseget is kurogatja persze,es a 10ev alatt meg csinalt a felesegnek gyerekeket.

Es most,a nagy "szerelme"a kerdezonek 10 ev elteltevel ot is teherbeejtette. Ketsegtelen hogy a pasi egy undorito fereg,akinek ha nekem 6 p.nam lenne egy felet se adnek ez az egyik. A masodik szegeny feleseg meg jo buta lehet hogy semmit sem sejtett eddig. Engem nem tudnanak igy atb.aszni ennyi hosszu even at. A harmadik dolog beteg te kerdezo,te is undorito vagy,ugyanolyan vagy mint a szeretod. Kicsivel sem vagytok jobbak,es kzlonebbek egymastol,egymashoz valoak vagytok. Ha neked ez igy jo,hogy a feleseget is kurogatja termeszetesen veled egyutt,es te errol meg sem probaltad lebeszelni ahogy te azt irtad,meg stb. Meg hogy "igenis teged szeret". Ezzel csak sajat magadat alazod,jaratod le. Ez nem egy tisztesseges nohoz illo viselkedes,ez pont egy k.urvahoz illo. Es ez a szerep neked tetszik is. Es nem,nem szeret a pasi,mert 10 eve nem valt el,es nem is fog,foleg hogy te meg sem probaltad rabeszelni se (ami amugyse ment volna te szerinted) evvel te magad is beismerted hogy teged csak hasznal,es te beleis mentel ebbe,te ezt irtad ala,es neki persze hogy jo,mert a feleseg p.uncija uncsi foleg 3gyerek utan,a tied sem lesz kulonebb egy utan es a tiedert sem lesz ugy oda mint eddig hidd el.

Ha neked ez igy jo,en sem sajnalni sem megerteni nem tudom az ilyen noket,akik sajat maguk csinalnak magukbol kutyat,es hasznalati targyat,martirt,stb. Te szerencsetlen szexrabszolga.

2017. máj. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon érdekelne mi lett Veletek:)! Még korábban nem válaszoltam, most olvastam csak a kérdésedet:)!
2017. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 A kérdező kommentje:

Na, akkor csak van akit érdeklek itt :)


Úgy lett, ahogyan terveztem. Elmentem külföldre a rokonaimhoz, 3 hete jöttem vissza, azóta itthon vállalok munkát (amíg bírok). De gondolom nem ez a része érdekel elsősorban :)


A családom már persze tudja, és mindenki nagyon megértő, támogató és persze izgatott. A gyerek apja azt mondta, hogy amikor elutazom, akkor elmond mindent a feleségének. Ez meg is történt. Nem könyörgött neki, elmondta, hogy mióta tart és hogy babánk lesz. Mondta, hogy ő költözik, a gyerekekkel természetesen maradhat a közös házban.

Ami minket illet, 20 km-rel messzebb, egy nagyobb városba költözünk. Messzebb nem akarunk menni a gyerekei miatt, de azt sem gondoltuk volna jónak, ha egy városba maradunk. Szóval most itt tartunk. Ja és majdnem lemaradt a lényeg: csajszink lesz :)

2017. aug. 6. 18:48
 90/95 anonim ***** válasza:
Mikor születik a Kislányotok? Felesége mit szólt? Nem is sejtette? Nehezen tudom elképzelni, hogy nem tudta. Akkor most együtt és minden rendben?
2017. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!