Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 51/95 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: NEM te vagy a hibás, amiért nem válik el.

HA veled akarna lenni, veled lenne. De csak annyira akar veled lenni, ameddig használ, tovább nem.


A gyerekei miatt lelkifurdalása lenne szegénykének? És most, a 4. gyereke miatt, a te gyereked miatt nem lesz?


Hagyod, hogy alázzanak, hagyod, hogy használjanak.


Mi lesz veled 60 évesen, tökegyedül?

Mi lesz a gyerekeddel, akinek nem lesz jelen az apja soha, ha kell?

Mi lesz a gyerekeddel, akinek titkolni kell, hogy ki az apja?

Milyen példát mutatsz a gyerekednek azzal, hogy így bánhat egy férfi egy nővel, és hogy egy nőnek tűrnie kell?


Nővér, foglalkozz már magaddal! Kit érdekel, hogy mi hogy esne a palidnak, aki a feleségének hazudik,a 3 gyerekének hazudik és neked is hazudik?

2017. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szolgalelku vagy. Nem egy hatarozott eros no, hanem egy lelki rongy. Sajnalom. De itt az ideje talpra allni!

En otthagynam. A gyerekednek hogy magyarazod majd el, hogy "igen szivem neked is van apukad, tudod, az a bacsi, aki hetente egyszer itt van este fel orat. Ja? Hogy miert nem lakik velunk, mint a pajtasaid apukaja? Mert a masik gyerekeivel lakik, kicsim, azert."


Most te ebben akarod felnevelni?? Mert ennel EZERSZER jobb az is, ha tobbe nem talalkoztok a fereggel, meg lehet eselyed egy normalis kapcsolatra.

Ne cseszd szet ezt a gyereket kerlek!

2017. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/95 anonim ***** válasza:
0%

Legtöbben azt mondjátok, hogy milyen élete lesz a kicsinek, mert nem lesz apja. Ilyen életet ne szánjon a gyereknének. De könyörgöm! Az a gyermek már az anyja hasában van. Olyan segítséget, tipped adjatok a kérdezőnek, hogy a jelenlegi helyzetben mihez tud kezdeni. Ne azt hogy mi lehett volna ha....

Most menjen abortuszra? Vegyen el egy emberi életet?

2017. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:

Hat bocs,de ha a szerelmed lenne,akkor te nem elegednel meg csak a masodik hellyel,es a szereto szerepevel. Es ha o igazan szeretne,es fontos lennel neki,ha a "szerelmenek"tartana ezalatt a 10ev alatt mar reg dontott volna. De nem tette,es nem is teszi,es nem is fogja megtenni. Teged csak hasznal. Mar ne is haragudj,de en nem osztoznek senkivel se a "szerelmemen". Ez nem szerelem reszedrol sem,magadat alazod csak,de meg magad sem veszed eszre. Nyisd ki a szemed. En elvetetnem a helyedben. Persze en nem vagyok te,es nem is szeretnek te lenni,es en nem is kerulnek soha ilyen helyzetbe,mert en nem vagyok hulye mint te. Kovetted a ribi noci peldajat,ami olyan mintha gorbe tukorbe neznel. Rossz pelda volt. Nem kellett volna ezt csinalni,foleg nem 10even at. De ha neked igy jo,es megakarod szulni szerencsetlen gyereket aki mar eleve csonka "csaladba"fog szuletni hat csak tessek. Csalad ide vagy oda,ha teged jobbam szeretne,vagy veled akarna lenni,teged valasztott volna. Ugyanmar,apam is elhagyta edesanyamat,egy ribi miatt,ja,akit mar amugy dobott,es van egy uj lotyija. Mi maradtunk anyammal,a hugommal. Majd anyam talalt egy masodik ferjet maganak,akitol lett egy feltesonk,egy kisocsenk. Imadjuk. Foleg azt hogy kicsike. En 23 a hugom 20eves,a kicsocsenk meg most volt 5. Nagyszeru ember az apukaja,a mostohank.

Ez van.

2017. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:

#53

Emelt fővel, egyedül, esélyt adva annak, hogy valaha teljes családdá válhassanak valakivel, aki szereti, óvja őt és a gyermekét is.


Sokkal inkább, mint ez a titokban felugrik "lelket ápolni" meg szexelni,kivéve, ha éppen valóban szükség van rá, kivéve, ha megláthatja valaki, valaki, kivéve, ha ünnepek vannak, kivéve, ha éppen beteg a gyerek, kivéve, ha ....


Kérdező, egyedüllét és gyerektartás. Ha nem fizet rendesen, akkor bírósággal kikényszeríteni. NEM miattad. A gyereknek ez jár, legalább ennyi jár a felelősségből, más úgysem fog kapni soha.

2017. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
100%

" folyamatosan bizonyitja,hogy szeret.." irod.

Kerdezem en ,mivel?

Azzal ,hogy nem kepes elvalni erted? Ha tenyleg szeretneszeretne,mar alig varna,h veled fekudjin keljen stb...

Veled oszinte,de a felesegenek hazudik...haat lehet hogy neked tobbet hazudik arrol h szeret,erzelmileg te allsz kozel,a felesegevel nincs szex,stb...


Az en ferjem szeretoje is anno azt fujta...ismeros sablon szoveg,ot szereti ,mindig bebizonyitja,vele oszinte stb...

Egy kaptafara nyomjatok magatoknak a szoveget...

Tarts meg a gyereket,aztan ha felbo,mondd el neki,hogy az apja nos ember volt,aki sosem szeretett annyira ,h egy csalad legyetek .

2017. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerkoc nagyobb lesz, es a pasi megmarad dugopajti statuszban es csak odajar hozzad idonkent, mi lesz a gyerek fele a sztori? Marmint tervezed elmondani hogy ez a neha idejaro bacsi az apukad? Vagy nem? En erre kivancsi vagyok mert errol meg nemigen volt szo pedig a legerdekesebb kerdes az egeszben. Hogy ha maradsz szereto stauszban, akkor a gyereknek lesz is apja meg nem. Odajar neha, legoznak egyet mielott / miuran megrakott teged, de pl. kozos unnepek meg nyaralas gondolom nem lesz.. vagy hogy gondolod ezt a reszet?
2017. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem elégszik meg a második hellyel, hiszen gyereket vár, és a sztori csak most kezdődik. Ha megelégedett volna, a kérdés sem lenne. Várt 10 évet, gondolta, most ő jön. Lássuk jövő ilyenkor, vajon ki hogyan fog élni a történetben.
2017. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
100%
Hat de nem a kerdezon mulik, hanem a pasin. Itt most eldol majd, valoban van-e nagy love. Ha van, akkor otthagyja a feleseget, hiszen mar a szereto oldalon is lesz gyerek.
2017. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 anonim ***** válasza:
54%
Így van, pontosan erre megy ki a játék. :)
2017. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!