Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 31/95 anonim ***** válasza:
Naponta valnak el emberek, ha uj szerelmet talalnak. Tudod, ki nem valik el manapsag? Aki ne akar. Nem akar veled elni. Ez szerintem nem szerelem. Neki kenyelmes hogy elhiszel neki mindent, fifikas egy pasi ;) Nagy goreny, de jo uzletember lehet :)
2017. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ennyi elég, hogy tudom hogy szeret. Folyamatosan bizonyítja. Nem válik el? Én nem várom el tőle. Azt akarom, hogy boldog legyen és tudom, hogy őt is érdekli az én boldogságom. Én képes vagyok úgy boldognak lenni, hogy nyilvánosan nem vállalhatom fel, nem a világnak élem az életem."


Kérdező, ezt lefordítom: neked elég, hogy ő boldog ATTÓL, HOGY A FELESÉGÉHEZ HAZAMEGY. Őt érdekli a te boldogságod annyira, hogy titokban romantikázgat meg k..félget veled/téged tíz éve. Akit szeretünk, azt tiszteljük. Akik titkos ágybetétnek használunk, azt nem tiszteljük, ergo nem is szeretjük. Te képes vagy így boldog lenni, azaz pontosan tudod, hogy neked ennyi jut ettől a palitól, és nem több. Beéred ennyivel, mert pont annyira tartod magad, mint ő téged.


Istenem, nőtárs, nővér, legyen már ennél több önbecsülésed! Nehogy már egy 3 gyerekes pacák dugópartnere legyél a legszebb éveidben, elvéve az esélyt magadtól, hogy te ne egyedül töltsd a karácsonyokat! Az ilyen nők maradnak egyedül betegen, idősen, míg a szívlélek őőőőőőőszinte szeretőjüket ápolja az asszony.


Kell ez neked? Ébresztő!

2017. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyedül, ezért kellett a gyerek.
2017. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy az idealis szereto :)))) Az is eleg hogy atmegy neha es megdug, eveken keresztul, csak cserebe el kell hallgattatni egy kis szivhezszolo mantraval.

Marmint eddig. Most egy terhes no leszel, akivel szemben kotelessegei is lesznek. Szerintem kb. eddig tartott a 10 eves alom, sajnalom :(

2017. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
95%

"ot is erdekli az en boldogsagom".


Jah. Azert van meg mindig a felesegevel. Mert tudja, hogy Te attol vagy boldog.

2017. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem válaszolsz, hogy mit szólt a gyerekhez?
2017. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
90%
Mert gondolom meg nem szolt rola ...
2017. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
Szerintem is. :(
2017. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:

Kolleganom meselt egy pasasrol, akinek szimultan van ket csaladja. Budapestiek mind, a ket no nem tudott egymasrol, azt mondta mindkettonek, a minkaja miatt kell napokat-heteket (mikor hogy) tavol lennie. Mindket notol gyerekei lettek, ez ment par evig, aztan lebukott valami baromsagon, egyik noci belenezett az uzeneteibe. Eddig tudja a sztorit kolleganom, de gondolom volt nagy szembesites.


Nem tudom sajnaljam az ilyen noket hogy kibabraltak veluk, vagy szanjam, mert evekig ilyen sotetnek lenni hogy nem jottek ra... a kerdezo pasasa es jatszhat ilyen duplacsaladosat :) Csak sokba kerul. De a kerdezo helyeben ugy megfejnem ezt a fereg f.aszt, hogy banna hogy ennyi magot pottyantgat itt-ott.

2017. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
100%

nem érzed az ellentmondást?!

ő attól boldog, hogy hazamehet a családjához? akkor mi van? akkor ott a boldogsága? de akkor mit keres nálad?


szerintem az asszony se hülye, csak lehet tojik rá, meg tudja, hogy van pár csaja a férjének, de úgyse válik el, ha igen, akkor meg a fizetése felét viszi a gyt, gondolom ezért marad a házasságában.


azért kiváncsi vagyok, hogy ez a gyerek tervezett volt? mmint a te részedről fix, de a pasi részéről?

2017. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!