Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 71/95 anonim ***** válasza:
92%
Tudod ki akarna szulni egy ilyen alja rohadeknak....es nem a feleseg szemszogebol nezem, hanem az ertelmes es magat valamire tarto no szemszogebol...istenem, el sem tudom kepzelni milyen no tud evekig kiskutyakent varni a gazdira a szonyegen kuporogva hogy idonkent kapjon egy jutalomfalatot vagy egy has simit. Hihetetlen.
2017. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 A kérdező kommentje:
Hát ez megint csak nincsen így :) Eddig nem írtam, minek is írtam volna, de ambiciózus nőként a munka nagyon fontos számomra. Szerencsére olyan munkám van, amit munkaidőn kívül is tudok folytatni, és előrelépésekre vagyok képes, vannak céljaim, nem egy monoton dologról van szó és elismerik a munkámat. Meglepő, de legtöbbször tőlem függött, hogy mikor találkozunk. Szóval ez egy újabb torz kép volt a kapcsolatunkról.
2017. máj. 6. 23:17
 73/95 anonim ***** válasza:
100%

A munkanak ehhez semmi koze. Sokszor a leginkabb dolgos nok a legszerencsetlenebbek a maganeletben. Ez tenyleg erdekes egyebkent, de sok 40 koruli no (nalunk az irodaban pl) vagy csak orok masodik (sajnos ilyen is van), vagy nem talal part, vagy pl. fonoknomet teherbe ejtette a nos pasija aztan lelecelt. Sajnalom oket mert nyilvan szomoru dolog de mindig beszeljuk a fiatalabb kollegakkal hogy milyen durva hogy ki sem neznenk ezt a szerelmi elet teren tanusitott naivitast olyan okos uzletasszonyokbol.

Sajnos az hogy te mekkora karrierzseni vagy, nem mutat meg semmit arrol hogy a maganeletedben milyen vagy. Illetve nalad ezek szerint pont forditottan aranyos, pont mint azoknal akiket ismerek. A munkaban megszerzi ami kell, a maganeletben barmit benyel. Tudom tudom, ez is nyilvan pont nem igaz.....ugye?

Mi lenne ha nem hazudnal magadnak? Meg kezdhetsz uj eletet...par evig meg nem keso. Utana egyrenehezebb lesz, hany evig akarod meg bemeselni magadnak es a kornyezetednek, hogy neked ez jo es pont igy akarod es igy boldog vagy? Annyira kilatszik a soraidbol hogy eszed agaban sincs igy elni egy evtizede csak nem ad a pasi tobbet viszont te nem tudsz kiszeretni belole.


A szerelem borzaszto vak, mindenki tudja, sokan ateltek (szetintem mindenki legalabb egyszer eleteben), nem kell szegyellni, csak erosnek kell lenni es lepni. El nem tudom kepzelni hogy ennyi even at masodik legyek eg ferfi mindennapjaiban. Mar reg el kellett volna hogy jusson a tudatodig hogy piszkosul ki vagy hadznalva, Sem a feleseg, sem te nem vagytok a toppon sajnos mert ez a ferfi marionett babukent jatszik veletek. Es ettol te akar meg sztarugyved is lehetsz, sajnos a sziv es az esz nem all egyenes aranyban.

2017. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
100%
De mindegy, en nagyon nagyon sajnallak, pont azert, mert ennyire regota remenykedsz, es ez nagyon rossz lehet, de probalj eros lenni a maganeletedben is, mert nem takarozhatsz a munkaval egy eleten at. Most mar hogy gyereked lesz, tutira nem.
2017. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
100%
Na, sikerült megszerezni aput, vagy még mindig dilemmázik?
2017. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
92%
Ringasd magad csak almokba kerdezo...nevetseges
2017. máj. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: ha csak téged szeret,akkor hogyan fogantak a feleségével közös gyerekei? Szám szerint 3?


Ha igaz lenne ez a hazugság, amivel hitegeted magad, akkor az első gyerek után nem született volna még 2 ...


Úgy érzed, jogod van ennek a hazugnak beáldozni gyereked esélyét egy normális családra, családi életre?! Pusztán csak azért, hogy a biológiai faterja néha titkosan meg...téged? Ja, tudom, meg hoz egy takarót is ... MIELŐTT hazamegy a családjához a használati tárgyától,de legalább mindkettőtöknek hazudik.


Át vagy verve. Alázod magad. Aláz téged ő is. És a gyerekednek is ez lesz a sorsa. Mit tudsz ehhez hozzáfűzni? Mármint azon kívül, hogy dehátszeret'?


NEM szeret. Semmit nem tesz érted,tíz éve lefektet csak, és közben neked is hazudik meg az asszonynak is. Nem szereti, de a "gyerekek miatt" nem válik? Komolyan? A kettőezres években? És újra: kitől fogantak a gyerekek a szeretős évek alatt? Hm?

2017. máj. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én amúgy értelek.

Önbizalomhiányos kislány voltál, átlagos vagy az alatti háttérrel. Találkoztál egy nővel, aki kivételes volt, szerinted lenyűgöző jelenség,a maga ura. Talán a családodban valamelyest mindig is elnyomták a nőket, ez is különlegessé tett számodra. Ezért bálványozni és utánozni kezdted.


Addig ez jó is volt, amíg önellátó lett élés önfenntartó,meg szakmai előmeneteled is kézzel foghatóvá vált. De te többet akartál. Te akartál lenni a titokzatos és különleges, szinte éteri lény, egy nő,aki annyira különleges, hogy csak ő értheti meg azt a bizonyos férfit, jobban,mint a felesége. Mert vele csak a gyerekek miatt ... tucat történet innentől.


Egy gond van ezzel: önáltatásra épül az egész sztori. Attól nem vagy különleges, titokzatos, szép, elegáns és értékes, hogy titokban lefektet valaki,aki azt is elérte nálad,hogy tíz év óta tartsd a szád, és tartsd oda a tested.


Éppen ettől váltál közhelyessé, degradáltad maga ostobává,kihasználttá,üresfejűvé.


Rossz példaképet választottál, és rossz irányból akarod az önbizalomhiányodat felszámolni.

2017. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 A kérdező kommentje:

Hát mielőtt kiderül, hogy valamilyen mentális problémáim vannak és azért láttam azt az említett nőt szépnek, elmondom, hogy mindenkinek az volt róla a véleménye, amit korábban leírtam.

Ugyan mitől lennék én attól különleges, hogy a szeretője vagyok? Tudod hány "boldog családapának" van szeretője? Szerintem az emberek elképzelni sem tudják a valóságot. Én nem érzem magam ettől különlegesnek. Kisebbségi komplexusom sincsen, egyszerűen számomra megfelelő volt ez az életforma, ahogyan eddig éltünk. A héten is minden nap 9 óra után értem haza. Gondolod hogy utána, hogy hazaértem és itthon is volt még egy kis dolgom még utána azon kattogott az agyam, hogy "jaj, csak a macskám várt itthon"? Egyszerűen ilyen az életformám, minden nap dolgozok. Illetve eddig dolgoztam. Ha meglesz a baba biztosan más lesz, mivel egy ideig nem fogok tudni dolgozni feltételezem.


Abba beleszólni hogy hogyan dönt, én nem fogok. Neki kell meghozni a döntést. Most erőteljesen elgondolkoztam azon, hogyha elintéztem a dolgokat a munkámban (kb másfél hónap), utána elutazok a rokonaimhoz külföldre és ott töltöm el a terhességem végéig az időt.


Nem értem ezt a sok (ál)szánakozó kommentet. Nekem nincsen rossz életem. Nincsenek önértékelési gondjaim. Pontosan tudom, hogy a dolgok alakulhattak volna máshogyan is, ha AKAROM. Például akármikor elhagyhatnám/elhagyhattam volna. Vagy abban sem vagyok biztos, hogyha erőltettem volna, akkor még most is együtt lenne a feleségével. Arról természetesen tudok, hogy van köztük szexuális kapcsolat. Különben nyilván sejtené, hogy a párjának van valakije. Tehát a honnan van a gyerek kérdésre tudom a választ.


A válaszaitokból egyébként nekem az jön le, hogy inkább ti saját magatokat biztosítjátok arról, hogy habár biztosak vagytok benne, hogy a ti párotok nem csal meg, ha mégis megtenné, akkor is titeket választana/veletek akarna maradni, akkor is ha ti elhagynátok, olyan mintha végig erről szólna a dolog. Hát ez nem minden esetben van így.

Amíg nem voltatok a helyemben (nyilván nem is akartok lenni, mivel önbecsülési hiányos vagyok, k**rva vagyok, tudom, tudom, na de amíg mégsem éltétek ezt át), addig kérlek ne állítsátok azt, hogy nem szeret!

A válaszokat nagyon köszönöm egyébként, mivel már látom én is hogy az nem járható út, hogy titokban maradjon bármi is a gyerek előtt.

2017. máj. 10. 15:36
 80/95 anonim ***** válasza:
100%

#79

Értem, az elevenedre tapintottam. Sejtettem.


Egy dolog tény: ha valaki szeret valakit, akkor nem mással él tíz évig. A többi duma. Amivel te is eteted magad. Nem, nem azért, mert engem átvernének otthon. Hanem mert így működnek az emberi lények a Föld nevű bolygón. Itt te vagy az, akinek nagyon sokat hazudtak tíz év óta. Te is tudod. Ezért akadtál ki ennyire,és próbálsz sértegetni másokat.


A tények ettől nem változnak meg.

2017. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!