Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 61/95 anonim ***** válasza:
....és a Kérdező eltűnt....lehet, időközben kiderült, hogy mégsem olyan nagy a szerelem.
2017. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 A kérdező kommentje:

Nem tűntem el, olvasom, ha írtok, de igazán mit reagálni nem tudok. Hiába mondanék nektek bármit, úgysem hinnétek el, hogy szeret engem.

Fejlemény a "babaügy"-ben, hogy a már korábban említett nővel sikerült beszélnem. Egyedül ő tudja. Azt mondta, hogy szerinte ezzel valami borzasztó nehéz dolgot vállaltam be, ha a gyerek apja továbbra sem él majd velem. De azt is mondta, hogy ő segíteni fog. A családnak, barátoknak még nem akarom elmondani.

Egyébként a baba apja a válaszaitok olvasása után meglepőmódon, de lelkes. A héten volt a szülinapom és az egyik ajándékom egy unisex babatakaró volt. Látszott rajta, hogy örömmel adja. Bár megígértettem vele, hogy ez a takaró maradj még hosszú ideig az első babaholmi, még túl korainak tartom a vásárlást neki.


Az, hogy ezeket nem írtam le, azért volt, mert azt gondoltam már igazán nem vagytok kíváncsiak a fejleményekre, és elég élménydús hetem volt :)

2017. máj. 6. 21:35
 63/95 anonim ***** válasza:
De beszeltetek arrol, hogy mi LESZ? Marmint ha megszuletik? Titkos apuka lesz? Vagy hogy gondolja? Tok jo hogy babacuccot ajandekozgat es hu de lelkes, de hogy gondolja a jovot? Ket csaladot tart egyszerre mint egy amerikai filmben?
2017. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:

Erről annyira nem akartam (még) beszélni.

Természetesen beszéltünk erről, szinte csak erről beszélünk mostanában. Nem akarom elkiabálni (még itt sem), de megfogalmazódott benne, hogy nem akar engem ezzel a dologgal magamra hagyni, tehát konkrétan arra gondolt, hogy talán elmondja az egészet a feleségének. Még semmi sem biztos, én nem sürgetem.

2017. máj. 6. 21:48
 65/95 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen ismerosom, mint te:) Nos ferfit csabitott el 13 eve. Akkor volt egy pici babaja a ferfinek.


Most o terhes, heteken belul szul. Apuka a vilag masik vegen nyaral epp baratokkal, es mar reg megbanta ezt a gyereket.

2017. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk velünk mi lesz :)
2017. máj. 6. 22:11
 67/95 anonim ***** válasza:

Hat ez mindenkepp gaz. Mar nem a nok kozul kell valasztania, hanem a gyerekei kozul. Azert ehhez pofa kell, nem is tudom mi fogalmazodna meg bennem, ha a ferjem elem allna, hogy "figyu, van egy szeretom 10 eve, o nem kellett elegge de most hogy gyereke lesz tolem bocs de megyek hozzajuk koltozni."


A feleseg es Te amolyan "kellekek" vagytok a gyerekeihez, az azert gondolom lejott. Csak erted nem hagyta el de a fyerwkert mar igen. Ahh, minden szereplo erdekes ebben a sztoriban es konkretan senkit nem sajnalok mert mindenki hibas. A fereg pasas, a szereto, meg az ostoba feleseg is. Alapitsatok kommunat, a pasas jar legjobban mindenki mas meg majd osztozik :)))

2017. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

Na látod? Én ezt nem így gondolom. Persze, ezt most gúnyosan ki lehet forgatni.

Borzasztóan egyszerű a képlet, ha valaki megérti, hogy nem a feleségét szereti, hanem engem.

Igen eddig több oka volt a házasságában maradni, mint eddig. Ott voltak/vannak a gyerekei akiket semmilyen formában sem akar elhagyni és ott voltam én aki ezt nem erőltettem, mivel elfogadtam ezt a helyzetet. De az, hogy kisbabánk lesz, rengeteg változtat a dolgokon. Egy új életre adhat lehetőséget. Biztos vagyok benne, hogy nem azért választana engem, mert csak a gyerek érdekli. Ez hülyeség. A gyerek csak megsürgette azt a dolgot, ami talán előbb-utóbb bekövetkezett volna.

2017. máj. 6. 22:35
 69/95 anonim ***** válasza:
Es miert estel teherbe?
2017. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
89%

Te egy elkepeszto naiv no vagy, pedig nem mai csibe ha jol emlekszem. Ha szeretne, veled lenne. Ennel egyszerubb keplet nincs a vilagon, csak a nok nem fogadjak el.



Ajanlom a Nem kellesz elegge c. filmet, ezt dolgozza fel.

2017. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!