Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 21/95 anonim ***** válasza:
54%

Hát apja az nem lesz.

A pasi nem fog sokáig veled maradni. Legfeljebb kétszer​ lesz olyan, hogy a baba felébred, mikor szexelni akartok, és rájön, hogy ezt benézte. Onnantól a legjobb esetben is csak gyerektartást fizet.

De elég valószínű, hogy azt se fog, mivel azt nem lehet örökké titokban. Így valószínűleg már az apasági nyilatkozatot se írja alá.


Van még az a forgatókönyv, hogy minden kiderül, a felesége kidobja, és megy hozzád. Te leszel akit unni fog a terhességi hisztikkel, a hat hetes szexmentes időszakkal meg a tejtől csöpögő csöcsökkel. Akkor majd te várod haza a xaros pelenkák között, amíg ő boldogan hetyeg a szeretőjével.


Abortuszra nem gondoltál még?

2017. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
25%
Nem egyszerű a helyzeteted az biztos. Írd meg, hogy a pasi mit reagált a terhességre? A feleségétől is van gyereke? Ha nincs, lehet hogy titeket választ.
2017. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 anonim ***** válasza:
82%

Genetikailag nyilván ő az apja. Gyakorlatban pedig?

10 éve használ téged, és ugyanennyi ideje veri át a feleségét is. Egy erkölcsi példakép, az már tuti.

2017. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/95 anonim ***** válasza:
Vagy pontosan így akarja kiugrasztani a nyulat a bokorból. 35 éves, ketyeg az óra, szeretne előrébb lépni a rangsorban. Nem 28 évesen esett "véletlenül" teherbe, hanem most.
2017. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, hogy miért, de ti nem tudtok a vele való kapcsolatomról elfogulatlanul nyilatkozni. Persze tudom, hogy anya és feleségként egyértelműen, akaratlanul is a feleség helyébe képzelitek magatokat. Azt is megértem, hogy bántó dolgokat írtok nekem (szándékosan- mondjuk ezt nem értem), de ettől függetlenül értem én, hogy a helyzethez szorosan kapcsolódik az, hogy vajon hogyan viszonyul hozzám.

Megértem, hogy van aki azzal nyugtatja magát, hogy engem nem szeret. De ha annyira szereti a feleségét, amennyire ti mondjátok, hogy helyettem őt választotta, akkor mégis hogyan képes 10 ÉVE a szemébe nézni és úgy tenni, mintha az egyetlen nő az életében ő lenne ? Ezzel ellentétben nekem nem hazudik, mindenről tudok ami őt érinti. Megbeszélünk mindent, nincsenek titkaink. Sőt, valójában úgy érzi engem csal meg, mivel érzelmileg hozzám tartozik. Innentől kezdve nem érdekel, hogy kihez megy haza esténként, ha végig én vagyok a gondolataiban. Nekem ennyi elég, hogy tudom hogy szeret. Folyamatosan bizonyítja. Nem válik el? Én nem várom el tőle. Azt akarom, hogy boldog legyen és tudom, hogy őt is érdekli az én boldogságom. Én képes vagyok úgy boldognak lenni, hogy nyilvánosan nem vállalhatom fel, nem a világnak élem az életem. Persze van amikor ez annyira nem egyszerű, de a hétköznapokban, ennyi idő után nekünk ez a természetes.


A feleségétől van 3 gyereke, soha nem várnám el, hogy elhagyja őket. Szerintem ez az igazi szerelem. Az, amikor elviseled, hogy a körülmények nem tökéletesek, ahogy az emberek sem, mégis boldoggá tesz.

Az abortusz eszembe sem jutott. Mégis miért tenném? Vágyom erre a babára. Hazudni nem akarok viszont a gyereknek, de még fogalmam sincs mi legyen. Még nem tudjuk, hogy mi lesz ha megszületik.

2017. ápr. 26. 17:11
 26/95 anonim ***** válasza:
100%

#25

Kérdező: EZ rizsa. Veled olyan végtelenül őőőőőőőőőőőőőőőőőszinte és igaz a kapcsolata, hogy a te a titokban tartott használati tárgya vagy (ja, persze, bocs: őszinte, igaz érzelmekkel).


Az ember azzal van, azt vállalja fel a világ előtt, akit szeret ÉS tisztel. Róla gondoskodik érzelmileg, emberileg, anyagilag. Vele van együtt karácsonykor és ápolja, ha hajnalban beteg lesz. Minden más csak süket rizsa.


Az a baj, hogy te nem látod ezt elfogulatlanul, mert ez a pasi kis kikapcsolódásnak használ tíz éve, és szemérmetlenül kihasználja az iránta táplált érzelmeidet. Az övé nem olyan erős, hogy ne szeretőnek tartson titokban.


Tanulj meg egyetlen szabályt az életben: a tetteket nézd, mert azok sokkal hangosabban hazudnak, mint a szavak. Ő szavakkal szeret téged és melletted áll. De ez szöveg.

A tetteivel családja van. Te meg csak a macája vagy.

2017. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fordítva ülsz a lovon. Milliók válnak el és kezdenek új életet az új párjukkal. Sokaknál működik. Ez nem az igazi szerelem, hanem gerinctelenség, még ha ideológiát gyártasz is hozzá. A feleségével is aljas, meg veled is, és te is vele együtt. Az lett volna megoldás, ha elválik, és veled él, te is pontosan tudod.
2017. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
100%
mekkora álomvilágban élsz
2017. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok, még valami: DE, hazudik neked.


Minden egyes olyan nap, amikor nem veled van, neked is hazudik. Azt hazudja, hogy szeret.


Minden egyes olyan szövegével hazudott neked az elmúlt tíz évben, amivel elmagyarázta, hogy miért nem vagy elég jó arra, hogy csak veled legyen.


Ne mentegesd: mindkettőtöknek hazudik, tíz éve. Ugyanarról,csak másképpen. A te nagy szerelmed, az őszinte kapcsolati partnered nem egy, hanem két nőt ver át és ezt te tudod. A felesége áldozata ennek a hazudozónak. De TE tudod, hogy egy hazug disznóról van szó, de magadnak sem mered bevallani.

2017. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:

Rettenetesen naiv vagy. Az egesz eleted elcseszed erre a semmire.


Nezd, van egy mondas: ha egy ferfi igazan szeret egy not, eget-foldet megmozgat hogy teljesen egymasei legyenek. Ez a pasi nem szeret, kulonben Veled elne. A feleseget szereti, mert vele akar inkabb elni.

Es hidd el, a valaszolok nem magukat nyugtatjak, hiszen nekunk mindegy :) Te nyugtatod magad. De mar koros vagy az ilyen foku naivitashoz.

Az, hogy veled megoszt mindent, hat a hatsodat torolheted ezzel, ha egyszer egy masik novel koti ossze az eletet minden nap. Es hidd el, a szeretot tarto ferfiak siman a szemebe neznek a felesegnek.


En mindkettotoket sajnalom, mert egymas ellen jatszik ki titeket, a feleseget csalja, teged meg altat es kihasznal. Az egyetlen gyoztese ennek az egesznek o.

Tudja, hogy nalad is lesz egy gyereke? Ez eleg lenyeges de erre nem reagalsz, csak azt bizonygatod hogy szeret, szeret. Mintha 20 lennel. Sajnalom :(

2017. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!