Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok és a gyerek...

Terhes vagyok és a gyerek apjának én csak a szeretője vagyok. Mi lesz a babával? Ki lesz az apja?

Figyelt kérdés

Elvetetni nem fogom, ez kizárt. 35 éves vagyok, 10 éve vagyok a szeretője. Nem érdekel, hogy ki mit mond, szeretem és tudom, hogy ő is szeret. Az, hogy nem hagyja el a családját számomra részletkérdés.

De most ki lesz az apja? Mit fogok majd neki mondani?


Anyagilag tudom, hogy támogatni fog minket, de ha nem tenné az sem lenne probléma, mivel jól keresek, akár 2 gyereket is gond nélkül eltartanék.



2017. ápr. 25. 18:33
 41/95 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy a feleseg 10 eve nem jon ra. Szoval valami miatt megis nyugodt es nem valik, tehat feltehetoleg Neked is hazudik a faszi.
2017. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 A kérdező kommentje:

Először csak gyanakodtam, hogy talán terhes lehetek. Utána azonban csináltam tesztet, ami egyértelmű volt és természetesen ahogyan lehetőségem volt, személyesen közöltem vele. Mind a ketten megijedtünk valamilyen szinten, de mivel én már korábban is gondolkodhattam erről, amíg csak sejtettem, már akkor elhatároztam, hogy el nem fogom vetetni. Ő is azt mondta, hogy úgy akarja ahogyan én, nem fog semmit rám erőltetni. Mondtam neki, hogy nagyon szeretném. Persze ő sem tudja viszont azt, hogy mi lesz ezután, erről még nem döntettünk, ahogyan a kérdésemből is kiderült.


Egyébként pontosan tudom, hogy mit gondoltok rólam. Valaha én is ilyen értetlenül néztem a dolgokat. Kísértetiesen hasonló dolog volt a környezetemben. Amikor 16-17 éves voltam egy 30 éves nő került az életembe, érzelmileg nagyon közel hozzám. A tinikorom végén anyámmal nem jöttem ki túl jól és valamilyen szinten ő helyettesítette egyes dolgokban, rá mindenben hallgattam, határozott volt, követtem a tanácsait, bármit elmondtam neki. Csodáltam úgy, mint azóta is senkit. Olyan gyönyörű volt (ma is az), hogy az kimondhatatlan. Annyira egyedi stílusa volt, kitűnt a tömegből az eleganciájával, soha nem volt smink nélkül, a haja tökéletes volt, hosszú, csodaszép volt. Annyit keresett egy hónapban, hogy abba beleszédült az ember, nagyon tanult nő. Mégis egyedül élt. Sokan pletykáltak róla, én mégsem foglalkoztam vele. Aztán évekkel később megtudtam, hogy a szeretője egy 2 családos apának évek óta. Elképzelni nem tudtam, hogy miért, amikor azt a férfit kapta volna meg, amelyiket akarta. Nem kérdeztem meg tőle soha, mert tiszteletlenségnek gondoltam, mindenről beszéltünk csak erről nem. Ma ő az egyetlen, akivel erről beszélni tudok. Pontosan tudom, hogy el nem ítél, és amit mond azt tapasztalatból teszi. Rohadt nehéz, hogy 10 éve senkivel nem beszélhetek őszintén. Úgy teszek, mintha nem lenne senkim, a többiek is úgy tesznek pedig tudják, hogy van. Most már kézzelfogható bizonyíték is lesz rá.


Mégis szeretem. Nem tudok mit mondani. A 10 év alatt nyilván mi is vesztünk össze mint egy kapcsolatban szokás. Volt, hogy titokban randiztam egy másik férfivel. Úgy voltam vele, hogy én miért ne? Nagyon sokára tudott elhívni randira, végül belementem. Azóta is bánom. Egyszerűen nem tudok mást szeretni, másra nézni sem tudok. Pedig lenne jelentkező, esküszöm, és mégsem! Vele lehetek csak boldog.

Továbbra is hiszem, hogy igazán engem szeret. Ez nem egy futókaland. Ha annyira csak a vére hajtaná, akkor már továbbállt volna. De olyan figyelmes, figyel arra amit mondok, most 10 év után is meglep, érdekelem. Meghallgat, törődik az érzelmeimmel. Nem vagyok egy buta nő. Befolyásolható sem. Soha senkinek nem hagytam, hogy irányítson. Csak neki meg annak a nőnek, akit említettem, de csak azért mert rajtuk éreztem azt, hogy szeretnek igazán.

2017. ápr. 26. 20:38
 43/95 anonim ***** válasza:
91%
En komolyan sajnallak, ezt tobbszorosen megszivtad. De mindig van valasztas!
2017. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
Marmin nem az abortusz, hanem hogy otthagyd ezt az embert. Nyilvanvalo volt, hogy nem fog repesni oromeben. Ez egy szemetlada.
2017. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz, el nem ítéllek, de nem is sajnállak. Akiket sajnálok, azok a meglévő gyerekek és a születendő.
2017. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne, nem hozna téged ilyen megalázó helyzetbe.

Ha szeretne, senki és semmi nem akadályozná meg, hogy mindig veled legyen.

Ha te szeretéd őt, nem lennél hajlandó osztozni rajta, hanem elengednéd ahhoz, akit igazán szeret.

Ha te szeretnéd magadat, olyan pasid lenne, aki téged választ.


A biológiai apja természetesen ő lesz. Az anyakönyvi kivonatba nem muszáj apát megnevezni, a te vezetéknevedet kaphatja a gyerek.


De hadd kérdezzek valamit! Ha abortuszra akar rábeszélni, mekkorát fogsz csalódni benne? Gondolod, hogy ez is majd szeretetből teszi?

2017. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem futó kaland. Van egy nője, akihez mindig felugorhat kicsit másképpen kefélni, mint otthon, csak a kis lelkét kell ápolni, meg "törődni vele". Kéznél vagy és tűrsz. EZ a legnagyobb erényed.


NEM TÖRŐDIK VELED.


Ha törődne veled, nem használna kapcarongynak. De annyira téged szeret, hogy titokban jár hozzád kefélgetni, neked is hazudik meg az asszonynak is, és a legnagyobb bűn:

elveszi tőled az esélyt arra, hogy a legszebb/legtermékenyebb éveidben családot alapíthass valakivel, akibe beleszeretsz. Sőt, ha megtartod a gyereket (naná, hogy az lesz, mit te akarsz: így nem hibáztathatod őt, kussolsz tovább, hiszen nem kényszerít semmire), elvész az esélye annak, hogy az apjával, tisztességes családban nőhessen fel.


Ér annyit ez a hazug szemétláda, hogy ne csak a saját életedet nehezítsd meg, hanem elvedd a gyerekedtől a teljes családban felnövés esélyét?!


Milyen pasi éri ezt meg?!


És milyen anya hagyja ezt?!?!?

2017. ápr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 A kérdező kommentje:
Szerencsére az abortusz, mint lehetőség nála sincs, mivel nem mondta, sőt már abban gondolkozunk, hogy "ha megszületik, akkor..." Egyébként csalódnék benne, ha mindenáron rá akarna beszélni. De nem teszi. Másrészről én vagyok az egészben a hibás. Nem is erőltettem, hogy váljon el. Nem azt látja, hogy én összetörök, amikor elmegy, nincsenek ilyen drámázós jelenetek a részemről. Soha nem akartam, hogy a gyerekeit elhagyja, mivel tudtam, hogy bűntudata lett volna. Valahogyan megtanultam így is boldognak lenni, csak ezután nem tudom, hogy mi lesz.
2017. ápr. 27. 23:14
 49/95 anonim ***** válasza:
100%

én csak a szerencsétlen gyereket sajnálom, hogy apja nem lesz, csak egy bácsi, aki néha jár anyuhoz.

anyja meg... hát érzelmileg kb nulla és nem tudsz majd semmilyen mintát mutatni neki. aztán ha esetleg ő is olyan lesz mint te, mit szólsz? hajrá lányom! legyél örök szerető! örök második! ... kérlek

2017. ápr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%
Követed a fiatalon előtted levő rossz példát. Lehet az a nő veled kb édesanya volt csak nem kellett volna neked is olyan életbe kezdeni mint ő
2017. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!