Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok külföldi...

Mit választanátok külföldi munka a férjnek vagy abortusz?

Figyelt kérdés

Ez a két opció van. Ha meg akarjuk tartani, muszáj kimennie dolgozni, másképp nem élnénk meg. De félek egyedül mindent megoldani , segítségem nincs, meg azért egy babával jó ha ott van az apuka is.

Ha elvetetem maradhat itthon, ketten megélünk igyis ( pl megeszem napokig ugyanazt de terhesen azért tápláló koszt kell)meg akkor az én fizum nem esik ki. Mit gondoltok?


Sajnos van előttem negativ példa barátnőm férje is külföldön dolgozott nekik ráment a házasság.


2021. márc. 8. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 A kérdező kommentje:

59 Nem , figyelembe veszem a pozitív tapasztalatokat is, csak nem egyszerű.


60 Védekezés mellett fogant mint írtam, nem tervezett volt ebből látszik. Csak elbizonytalanodtam , én nagyon racionális vagyok és amiatt.

És amit az 51-és valaszolo írt az jobban aggaszt, lehet a pénzt be tudnám szűken osztani de semmi segítségem nem lenne, pàrom messze lenne, szüleim nem élnek már, párom szülei meg beteges idősek már örülök hogy magukat el tudják látni. Ijesztő ez így.

2021. márc. 8. 18:54
 62/89 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülők kérdése később sem lesz jobb. Sőt...
2021. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 A kérdező kommentje:

62 Persze, de úgy értettem van akinek segít nagyi stb , nekem ilyen lehetőségem nem lesz. Magukat ellátják de itt fáj, ott fáj így gyerek körüli dolgokban biztosan nem tudnának segíteni.


Egész nap ezen idegeskedek és kattogok, hogy mi lesz, hogy lesz, ha bevállalom lehet utána nevelhetném egyedül vagy rossz anyagiak között , ha meg elvetetem

Mindig bennem lesz, hogy mi lett volna ha megtartom.

2021. márc. 8. 19:15
 64/89 anonim ***** válasza:
53%

Nekünk sem tudnak segíteni nagyszülők. Egyik oldalon nincsenek is már. Én mindent megoldok. Most 2,5 éves a gyermekünk. Sohasem volt nálunk szempont a gyerekvállalásban, hogy ki, mennyit fog nekünk segíteni. Mi szerettük volna, tisztában voltunk vele, hogy nekünk is kell gondoskodnunk majd róla. A férjem este 6-7 órára ér haza, addig mindent én csinálok. De tudod, ezt egy cseppet sem bánom! Szeretek a kislányommal lenni, foglalkozni. Nekem nem megterhelő. Elfáradok estére, de a dolgozó ember is elfárad. Na és?! Minden megoldható, ha az ember meg akarja oldani. Az élet bármely részén lehet 'mi lesz, ha majd....' teóriákat gyártani, de teljesen felesleges, mert senki sem tudhatja előre, hogy mi vár rá. Ilyen erővel ne keress párt, mert mi van, ha megcsal, elhagy, meghal...

Vagy ne vállalj munkát, mert majd biztos ez, meg az lesz...

A gyerek lényéről kell döntenetek, hogy Ő kell, vagy nem. Minden máson lehet még alakítani az életben.

Egyébként a párod szeretné, mert első sorban ez rajta múlik.

2021. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 A kérdező kommentje:

64 Nem páromon múlik, leginkabb rajtam. Mert ő elmegy akkor külföldre dolgozni, és 3 havonta vagy kitudja mikor ( elején tuti 3 havonta aztán alakul ) jöhet haza, inkább rajtam múlik így mivel én rajtam lesz kvázi minden.

Nekem borzalmas ez így is, hogy nincs szinte senkim páromon egy két baráton kívül.

2021. márc. 8. 19:54
 66/89 A kérdező kommentje:
Leginkabb én a saját dilemmámon látom, páromnak már van egy gyereke így ez nekem olyan megint, hogy nálam màsabb a helyzet mert nekem nincs gyerekem....Össze vagyok zavarodva.
2021. márc. 8. 19:55
 67/89 anonim ***** válasza:
20%

Egy párkapcsolatban azért normál esetben nem így van.

A párod mit szólna hozzá, ha elvetetnéd azt a gyermeket, aki ugyanannyira az övé is, mint a tiéd.

Erre ugyanúgy rá tudnak menni kapcsolatok, mint a távolságra.

2021. márc. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 A kérdező kommentje:

67 Nem értek veled egyet, legalábbis a MI helyzetünkben nem.

Férfiként teljesen más, lehet én sem lennék ennyire kibukva férfiként mert ő ugyanúgy dolgozna mint most, csak helyileg más országban.

De akinek feje tetejére állna az élete akire minden egyedül rászakadna az én vagyok! Nem azonos a kettő, nagyon nem.

2021. márc. 8. 20:15
 69/89 anonim ***** válasza:
60%

A nők/anyák sorsa többnyire ilyen, mivel a legtöbb helyen a férfi dolgozik, a nő meg otthon van a gyerekkel.

Te jobban sajnálod saját magadat, mint a gyermekedet, akinek nagy eséllyel nem is adsz esélyt az életre...

2021. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a párom, amikor kiszakadt a gumi, és még nem tudtuk hatott-e az esemény utáni (friss kapcsolat volt) akkor teljesen kiakadt az abortuszon mint opció. Ő inkább vállalta volna azt, hogy megszülöm és felneveli félbehagyva tanulmányokat, karriert mindent, de ő már akkor a gyerek pártján állt.


Vannak ilyen férfiak is.

És szerintem hót felesleges egyedül morfondíroznod, mert ez nemcsak a te problémád.

2021. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!