Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit választanátok külföldi...

Mit választanátok külföldi munka a férjnek vagy abortusz?

Figyelt kérdés

Ez a két opció van. Ha meg akarjuk tartani, muszáj kimennie dolgozni, másképp nem élnénk meg. De félek egyedül mindent megoldani , segítségem nincs, meg azért egy babával jó ha ott van az apuka is.

Ha elvetetem maradhat itthon, ketten megélünk igyis ( pl megeszem napokig ugyanazt de terhesen azért tápláló koszt kell)meg akkor az én fizum nem esik ki. Mit gondoltok?


Sajnos van előttem negativ példa barátnőm férje is külföldön dolgozott nekik ráment a házasság.


2021. márc. 8. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
100%
Megosztod velünk vagy inkább nem szeretnéd?
2021. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
0%
Meg fogod bánni...
2021. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
17%
Ha olyan a kapcsolat, tartsátok meg és menjetek ketten külföldre. Egyébként is jobban jártok vele.
2021. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
27%
Én nem vetetném el a gyerekem. Ha nem vagy veszélyeztetett, akkor elég sokáig tudsz meg dolgozni. Ha van folyamatos biztosításod a születése előtt már igényelhető a tgyás, aztán pedig gyed. Ez nem könyöradomány és 70%-a a mostani bevételnek. Védekeztetek ok. De egyaltalán nem akartok gyereket? Soha? Nem tudom. Te dolgod, de a gyermekvállalást nem kell annyira túllihegni. Itt van, az sem biztos, hogy megmarad. 12. hétig bármi lehet, ha meg egészséges, életre való, miért ne nevelnéd fel? Akár egyedül is? De ha marad az apa itthon, van bölcsi, ovi. Van lehetőség.
2021. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
Nincs tgyas. CSED van.
2021. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a döntés?
2021. márc. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
Biztos nem lennék egyedülálló anyuka. Mert igen ezt jelenti az hogy külföldön dolgozik. Gyerek nevelésben nem vesz részt, de cserébe lehet megcsal és lesz jó kis válás. Egyébként én sem értem hogy miért ez a két opció van. Szülők nem tudnak kisegiteni? Esetleg hitel felvétel arra az 1 évre amire kiesel? Egyébként férjed mit szeretne?
2021. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:
Most nézem el van döntve. Azért jó lett volna ha kiirod mi lett.
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
Hát ez az, ott van pl a babavaro. 10 millióból simán kihuzhato jó pár év.
2021. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!