Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van megoldás arra, hogy éjjel...

Van megoldás arra, hogy éjjel a férjem is felébredjen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje cumisüvegből etetjük a fiunkat. Főleg azért, mert nekem nincs elég tejem, illetve már nagyon fájdalmas is volt a harapdálása miatt. Megbeszéltük a férjemmel, hogy egyik nap ő, a másik nap én kelek fel éjjel megetetni őt. Ez úgy 4 alkalmat jelent éjjelente. Ez addig működött jól, míg el nem értünk a 2. naphoz, mikor is a férjem nem kelt fel a sírásra. Ez annak tudható be, hogy nagyon mélyen alszik. Ilyenkor még felrázni is alig tudom, mert semmire nem ébred fel. Felőle akár a 3. világháború is kitörhetne éjjel, arra se ébredne fel. Van erre valami megoldás, hogy ő is felébredjen a sírásra? Vagy kénytelen leszek továbbra is én felkelni éjjelente? Ő van vele itthon napközben, én dolgozok, mert az én fizetésem jelentősen több volt, így így döntöttünk. Ezért is lenne fontos, hogy normálisan tudjak aludni éjjel.

2021. ápr. 10. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen feleség kellene nekem is! Dolgozik, háztartást vezet, felkel a gyerekhez éjszaka... nekem meg nem kell dolgoznom semmit.
2021. ápr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 A kérdező kommentje:
#21: Örülök ha tetszem :D Én meg vagyok elégedve a férjemmel amúgy. Mos, főz, takarít, gyereket nevel amíg nem vagyok itthon. Csak ez a felkeléses dolog az, ami a számlájára írható. De emiatt nem hibáztatom általában, tudom hogy nem tehet róla, ezért próbálok megértően hozzáállni.
2021. ápr. 10. 23:53
 23/64 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mi a megoldás, de a férjem sem kel fel a gyereksírásra, csak ha szó szerint rugdosom. Én is ilyen voltam, de amióta megvan a kislányunk, minden mozdulatára megébredek. Annyira rettegtem az elején hogy nem ébredek fel, ha kellek neki, hogy átállt az agyam. Az ébresztőórát, akármilyen más zajt viszont simán átalszom. Van ilyen. Valahogy fejben kell átállnia.
2021. ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer hagyd ott egy éjszakára. Olyan lelki állapotban lesz, hogy csak ő az egyetlen aki gondoskodni tud a gyerekről, hogy fel fog kelni.
2021. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
80%
Így igaz!
2021. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Kipróbálom ma, amúgy is az ország másik felében van dolgom, ahonnan nem biztos hogy hazaérnék este 10 előtt.
2021. ápr. 11. 10:30
 27/64 anonim ***** válasza:
74%
Majd írd meg, mi volt, kíváncsi vagyok. Szerintem nem csak én :)
2021. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
26%

Érdekes, ha fordított lenne a felálás, és anyuka lenne otthon akkor mindenki a pasit szidnám hogy nem igaz hogy munka mellett ennyire nem képes. Miért nem szídjátok a kérdezőt is most? Vicces ez a kettős mérce.


Kérdező, te mennyit segítesz a párodnak? Gondolom amint hazaérsz a munkából átveszed a gyereket, hogy ő elmehessen a barátaival kikapcsolódni, míg te elvégzed a házimunkát is igaz?


mert fordított esetben a férfitól ez elvárás.

2021. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg ha fordított lenne a felállás, akkor az lenne, amit a 6. válaszoló írt, savazná a kérdezőt mindenki, amiért a szegény dolgozó apukának kell kelni éjjel, amikor ő elvileg ezért (is) van otthon. Megjegyezem, jogos is lenne. De akkor fordítva is jogos, keljen az, aki otthon van a gyerekkel, nemtől függetlenül.
2021. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
79%
Fordított esetben éppen hogy az anyukák vannak szidva, ha elvárnák, hogy néha a dolgozó apuka is keljen fel a gyerekhez éjszaka, mert hát mi az hogy?! Hisz szegény dolgozik, kel másnap és még a gyerekhez is ő menjen éjszaka. Bizony, bizony, jó néhány ilyen jellegű kérdés volt, ahol anyuka volt a csúnya gonosz mumus, amiért ilyesmit vár el a férjétől.
2021. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!